Він чітко усвідомлював характер та наслідки своїх дій, скерованих на підрив боєздатності частин та підрозділів Сил оборони України. Суд засудив громадянина України до 5 років…
Від початку доби на фронті відбулося 108 бойових зіткнень. Наші захисники зупиняють ворога, тримають рубежі та руйнують плани росіян.
Про це йдеться в оперативній інформації Генерального штабу ЗСУ станом на 16:00 11 жовтня.
На Північно-Слобожанському і Курському напрямках відбулося чотири бойові зіткнення. Сьогодні противник завдав одного авіаудару, скинув дві керовані авіаційні бомби та здійснив 96 обстрілів, зокрема чотири — із реактивних систем залпового вогню.
На Південно-Слобожанському напрямку відбулося 11 бойових зіткнень у районах Западного, Кутьківки та в напрямку Бологівки, Дворічанського і Колодязного. Одна ворожа атака триває дотепер.
На Куп’янському напрямку триває одне бойове зіткнення. Всього з початку доби ворог п’ять разів намагався просунутися до позиції наших захисників у районах Куп’янська, Петропавлівки, Нової Кругляківки та Степової Новоселівки.
На Лиманському напрямку сьогодні відбулося вісім бойових зіткнень. Ворог атакував у районах населених пунктів Копанки, Карпівка, Дробишеве, Торське та в напрямку населеного пункту Лиман.
На Слов’янському напрямку противник здійснив сьогодні чотири атаки у районах Ямполя, Серебрянки й Дронівки.
На Костянтинівському напрямку Сили оборони зупинили 11 ворожих атак. Загарбник намагався просунутися в районах населених пунктів Олександро-Шультине, Щербинівка, Плещіївка, Русин Яр та Полтавка.
На Покровському напрямку російські війська 29 разів намагалися йти вперед на позиції наших військ у районах населених пунктів Шахове, Сухецьке, Мирноград, Червоний Лиман, Миролюбівка, Новоекономічне, Звірове, Котлине, Удачне, Молодецьке, Філія та в напрямку населеного пункту Покровськ. Наші захисники вже відбили 24 атаки, бої тривають.
На Олександрівському напрямку українські захисники відбили 13 атак противника поблизу населених пунктів Зелений Гай, Січневе, Соснівка, Новогригорівка та в напрямку Орестополя. Ще п’ять ворожих атак тривають.
На Краматорському, Гуляйпільському та Придніпровському напрямках від початку доби ворог не проводив наступальних дій.
На Оріхівському напрямку Сили оборони успішно відбили чотири ворожі штурми поблизу населеного пункту Степове та в бік Приморського.
На решті напрямків суттєвих змін в обстановці не відбулося.
Від російських артилерійських обстрілів постраждали райони населених пунктів, зокрема Уцькове, Бруски, Бунякине Сумської області; Хрінівка, Ясна Поляна, Михальчина Слобода, Гута Студенецька Чернігівської області.
@armyinformcomua
Пілот 130-го батальйону ТрО Владислав з позивним «Йог» починав літати на дронах-камікадзе, а потім перейшов на бомбери.
В молодості він за станом здоров’я не служив в армії, але 24 лютого 2022 року добровольцем став на захист України.
У Дніпрі викрито схему ухилення від мобілізації за участю адвоката, який допомагав військовозобов’язаним у знятті з обліку через ВЛК.
«Мер» — оператор дрона-бомбера. Працював в охоронній агенції, а від перших тижнів повномасштабного вторгнення захищає Україну.
Президент України Володимир Зеленський підписав указ, яким увів у дію відповідне рішення Ради національної безпеки і оборони.
Прокурори Донецької обласної прокурори довели вину 35-річного киянина у державній зраді (ч. 2 ст. 111 КК України).
Оператор протитанкових ракетних комплексів
від 50000 до 120000 грн
Ужгород
68 ОЄБр ім. Олекси Довбуша
Військовослужбовець – артилерист (в ЗСУ чи МП ВМС)
від 51000 до 121000 грн
Львів
Львівський РТЦК та СП м.Жовква
Він чітко усвідомлював характер та наслідки своїх дій, скерованих на підрив боєздатності частин та підрозділів Сил оборони України. Суд засудив громадянина України до 5 років…