Упродовж цього періоду новобранець проходить не лише фізичне тренування, а й внутрішнє становлення — вчиться діяти в колективі, працювати під тиском, приймати відповідальність і мислити як воїн….
Протягом вересня 413-й окремий полк безпілотних систем «Рейд» завдав значних втрат ворогу, знищивши 10 артилерійських систем, 5 бронемашин, 55 окупантів та 250 укриттів, а також уразивши 14 точок вильоту ворожих дронів.
Про це йдеться у повідомленні на сторінці Командування Сил безпілотних систем.
«Підрозділ 413-го окремого полку „Рейд“ Сил безпілотних систем здійснює системне виявлення, ідентифікацію та ураження ударних і розвідувальних БПЛА противника», — зазначають у командуванні.
Серед цілей, уражених полком у вересні:
«Перехоплення та знищення БПЛА противника суттєво знижує його здатність вести повітряну розвідку, коригувати артилерійський вогонь, а також обмежує можливості завдання ударів по тилових об’єктах і позиціях українських військ», — наголосили у СБС.
Як повідомляла АрміяInform, 427-й окремий полк безпілотних систем «Рарог», який за два роки виріс з роти до полку та має на озброєнні наземні роботизовані платформи, власні майстерні та школу, офіційно увійшов до складу Сил безпілотних систем ЗСУ.
@armyinformcomua
За процесуального керівництва Офісу Генпрокурора до України екстрадовано організатора злочинної схеми, який разом зі спільниками ошукував волонтерів та військовослужбовців під виглядом продажу товарів для потреб оборони.
Сапер 95-ї бригади Євгеній разом з побратимом витягнули пораненого українського бійця під шквальним обстрілом. Снаряд упав просто між ними — і не вибухнув.
На Печерську двоє чоловіків скоїли розбійний напад на військового, який приїхав у Київ на лікування – нападники вже під вартою.
Президент України Володимир Зеленський разом із Першою леді Оленою Зеленською відвідали центр Trinity Hub — місце, де українські захисники, які втратили зір, проходять реабілітацію та адаптацію.
1 листопада російські війська завдали ракетно-дронового удару по населеному пункту Самарівського району Дніпропетровської області. У момент влучання в центрі населеного пункту перебували військовослужбовці однієї з окремих бригад морської піхоти.
До шести років ув’язнення засуджено іноземця, який намагався передати секретну технічну документацію на український літак іноземній спецслужбі.
від 55000 до 125000 грн
Слов'янськ
Батальйон спеціального призначення Донбас 18 Слов'янської бригади Національної гвардії України
Упродовж цього періоду новобранець проходить не лише фізичне тренування, а й внутрішнє становлення — вчиться діяти в колективі, працювати під тиском, приймати відповідальність і мислити як воїн….