ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

«Як дуболоми йдуть вперед по одному, по два» — поблизу Покровська окупанти приходять у темряві

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 24 Вересня 2025, 9:27
Два в одному. Окупанти допомогли нашим пілотам зекономити боєприпаси

На Покровському напрямку глобальних змін немає. Ворог атакує зомбі-піхотою, інтенсивність його руху залишається високою.

Про це в ефірі Армія TV розповів офіцер розвідки 5-го окремого загону спеціального призначення «Омега» з позивним «Мамай».

За його словами, ворог продовжує спроби в пішому порядку малими тактичними групами зайти на позиції. Йдуть по одному, по два, в темну пору доби. Вдень росіяни також можуть атакувати, але в основному ховаються по кущах і чекають вечора. Їх знаходять і знищують за допомогою дронів.

«Вони, як дуболоми, йдуть вперед по одному, по два чоловіки, тому що їм сказали, що назад вони не повернуться. Зараз вони намагаються використовувати плащі, які, так би мовити, маскують їх. Але якщо пілот правильно використовує нічне бачення, то він виявляє його навіть у плащі», — розповів офіцер розвідки 5-го окремого загону спеціального призначення «Омега».

Як повідомляла АрміяInform, на Харківщині пілоти FPV-дронів 8-го полку Сил спеціальних операцій завдають точних ударів по ворожій піхоті, знищуючи окупантів і перерізаючи їхню логістику.

Читайте нас у Facebook
Генштаб ЗСУ назвав три напрямки, на яких ворог атакував найбільше
Генштаб ЗСУ назвав три напрямки, на яких ворог атакував найбільше

За минулу добу на фронті відбулося 177 бойових зіткнень, найбільше на Покровському, Гуляйпільському та Костянтинівському напрямку.

Росія імітує авіаційну революцію: створювала «заміну» Boeing, а насправді розбирає борти на запчастини
Росія імітує авіаційну революцію: створювала «заміну» Boeing, а насправді розбирає борти на запчастини

Російська пропаганда вкотре дістала із шухляди історію кількарічної давнини про «неперевершений» середньомагістральний літак МС-21-310.

Два вертольоти, бронетехніка та 1470 солдатів: втрати російської армії за добу
Два вертольоти, бронетехніка та 1470 солдатів: втрати російської армії за добу

За минулу добу російська армія втратила 1470 одиниць особового складу та 119 артилерійських систем.

«Ми зустріли їх вогнем»: прикордонник «Екс» довів росіянам, що вони окупанти
«Ми зустріли їх вогнем»: прикордонник «Екс» довів росіянам, що вони окупанти

Під час зачистки ворожих позицій прикордонник Владислав діяв рішуче та відчайдушно, вразивши побратимів швидкістю реакції та впевненістю.

Під супроводом «очей» та атаками «ждунів»: як піхота 152-ї бригади заходить на позиції на Покровському напрямку
Під супроводом «очей» та атаками «ждунів»: як піхота 152-ї бригади заходить на позиції на Покровському напрямку

Стара хата в одному з фронтових сіл стала тимчасовим прихистком для тих, хто вже за годину опиниться на «нулі».

ВАКАНСІЇ
Радіотелеграфіст у 66 ОМБр ім. князя Мстислава Хороброго ЗСУ

від 50000 до 120000 грн

Київ, Київська область

Артилерист

від 21000 до 121000 грн

Святогірськ

1 відділ Сватівського РТЦК та СП

Кулеметник. Обирай посаду зараз, не чекай поки тебе розподілять!

від 20000 до 120000 грн

Львів, Львівська область

Навідник 155 окремого батальйону територіальної оборони

від 21000 до 51000 грн

Степанівка, Сумська область

Пілот DJI Mavic, військовослужбовець

від 20000 грн

Дніпро

93-тя окрема механізована бригада "Холодний Яр"

Стрілець – санітар

від 21000 до 121000 грн

Червоноград

Червоноградський РТЦК та СП

--- ---