ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

«Моджахед» згадав кумедну історію про неочікувану зустріч у посадці, яка «класно залітає на курилці»

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 24 Вересня 2025, 17:07

Техніка бойового екіпажу ударного крила на псевдо «Моджахед» з 424 окремого батальйону безпілотних систем SVAROG згадав кумедний випадок, який трапився з ним під час виконання одного із завдань.

Своїми спогадами з цього приводу він поділився у соцмережах, зазначивши, що зазвичай такі історії «класно залітають на курилці».

Так, за словами військового, під час одного з бойових виходів йому з побратимами довелося зіткнутися з вельми неочікуваними гостями.

Ніч. Сидимо на позиціях, працюємо. Раптом чуємо в посадці щось починає шуршати. Наче хтось підкрадається до нас… І не один.

Швидко хапаємо зброю та готуємось зустрічати ворожу ДРГ. Вороги були з трьох сторін від нас, тому таке було цілком можливим.

Коли шуршання у кущах наблизилося до нас, в момент максимальної напруги… На нас вийшла родина диких кабанів. А потім зникла в темряві. Ми видихнули з полегшенням, опустили зброю і продовжили працювати.

По приїзду ми згадали про це і поржали. Але в моменті було не до жартів.

Варто зазначити, що українські захисники нерідко стикаються на фронті з різними тваринами.

Наприклад, як повідомляла АрміяInform, бійці 60 окремої механізованої Інгулецької бригади ЗСУ врятували у зоні бойових дій козулю, яка заплуталася у дроті інженерного загородження.

Своєю чергою штурмовики «Люті» прийшли на допомогу хижому птаху, якого збило з дерева ударною хвилею від розриву 152-мм снаряду.

«Сержантка Моллі» — у бійців бригади «Великий Луг» з’явилася незвичайна вихованка
«Сержантка Моллі» — у бійців бригади «Великий Луг» з’явилася незвичайна вихованка

Крім того, прикордонник з бригади «Помста» з позивним «Вандер» показав, як тримав посадку з маленьким кабанчиком, а операторка безпілотних систем «Хартії» на псевдо «Бароко» розповіла, як прихистила з товаришами вагітну кішку.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
«Водні процедури відкладаються»: артилеристи 225-го полку зірвали форсування річки на Сумщині

«Водні процедури відкладаються»: артилеристи 225-го полку зірвали форсування річки на Сумщині

На Сумщині артилеристи 225-го окремого штурмового полку одним влучним ударом зірвали спробу російських окупантів форсувати річку, накривши ворожу групу прямо на березі.

Хотів «домовитись»: прикордонники затримали ухилянта, який пропонував хабар

Хотів «домовитись»: прикордонники затримали ухилянта, який пропонував хабар

Оперативники відділу внутрішньої безпеки по 6-му прикордонному загону задокументували спробу надання неправомірної вигоди особою, котра мала намір незаконно перетнути кордон.

На фронті чи в Лондоні — різниці немає: українські медикині врятували людину після ДТП

На фронті чи в Лондоні — різниці немає: українські медикині врятували людину після ДТП

Троє бойових медиків Третього армійського корпусу, перебуваючи у відпустці в Лондоні, врятували життя чоловіку, який потрапив у дорожньо-транспортну пригоду. Вони першими надали потерпілому невідкладну допомогу і стабілізували його стан до прибуття швидкої.

«П’ятеро наших померли з голоду» — бійці 92 ОШБр оприлюднили нові свідчення полонених окупантів

«П’ятеро наших померли з голоду» — бійці 92 ОШБр оприлюднили нові свідчення полонених окупантів

Полонені російські військові продовжують скаржитися на командування, яке ставиться до них, як до «гарматного м’яса», та наполягають, що на війну проти України їх відправили нібито обманним шляхом.

Ще вісім українських дітей і підлітків вдалося врятувати з окупації

Ще вісім українських дітей і підлітків вдалося врятувати з окупації

Вісім українських дітей і підлітків вдалося врятувати з окупації в межах ініціативи Президента України Bring Kids Back UA.

Засідка, штурми, полонені та трофеї ― воїни ГУР показали кадри ближніх боїв на Запоріжжі від першої особи

Засідка, штурми, полонені та трофеї ― воїни ГУР показали кадри ближніх боїв на Запоріжжі від першої особи

Спецпризначенці підрозділу Group 10 Департаменту активних дій Головного управління розвідки МОУ показали свої бойові зіткнення з силами противника у Запорізькій області.

ВАКАНСІЇ

Стрілець відділення морської піхоти

від 25000 до 125000 грн

Одеса

35 ОБрМП ім. контр-адмірала Михайла Остроградського

Інструктор з інженерної підготовки

від 24000 до 49550 грн

Харків, Харківська область

Водій

від 50000 до 130000 грн

Вінниця

210 окремий батальйон 120 ОБр Сил ТрО

ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЕЦЬ (Оператор БПЛА)

від 20000 до 120000 грн

Ужгород

Перший відділ Ужгородського РТЦК та СП

Водій, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Рівне, Рівненська область

Кулеметник

від 20000 до 25000 грн

Київ

Військова частина А4682

--- ---