ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

«Два дорівнює один, один дорівнює нуль» — на Харківщині позиції «Хартії» атакують одинаки

Новини
24 Вересня 2025, 10:37
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google
Важкий дрон-бомбер у небі. На фото зафіксовано політ безпілотного літального апарату.
Ілюстративне фото

На Південно-Слобожанському напрямку противник не покидає спроб проникнути на українську територію, проте механізованих штурмів не проводить. Атакує лише піхотою та дронами.

Про це в ефірі Армія TV розповів аналітик взводу БПАК батальйону особливого призначення 13-ої бригади НГУ «Хартія» з позивним «Рибка».

За його словами, останній механізований штурм на напрямку датується серединою травня. Іноді є спроби руху на мотоциклах, на малій автомобільній техніці. Однак здебільшого вони їх знищують на під’їзді до позицій. Продовжуються спроби пересування малими, іноді мікрогрупами піхоти. Ці пересування тривають переважно в «сіряк» або ж в нічний час.

«Тобто це навіть не половина відділення, це поодинокі пересування. Наприклад, у нас це взагалі не є практика. Два дорівнює один, один дорівнює нуль — ми не можемо собі дозволити, щоб боєць йшов один. Бо ми знаємо, якщо він отримав поранення, ніхто йому не допоможе», — розповів аналітик взводу БПАК батальйону особливого призначення 13-ої бригади НГУ «Хартія».

За словами «Рибки», знову поновилася активність тактичної авіації та РСЗВ. Проте найінтенсивніше працюють дрони. Це цілодобова розвідка й ураження. Як з нашої сторони, так і зі сторони ворога. Крім того, це і логістика.

«„Вампіри“, крім того, що вони наносять ураження по фортифікаційних спорудах ворога, по живій силі, дуже потрібні для логістичних операцій. Логістика з обох сторін ускладнена кількістю дронів. Наразі „вампіри“ один зі способів доставки як провізії й пального, так і зброї», — зазначив «Рибка».

Як повідомляла АрміяInform, на Покровському напрямку глобальних змін немає. Ворог атакує зомбі-піхотою, інтенсивність його руху залишається високою.


Наші дрони своїх не кидають: прикордонники бригади Форпост евакуювали важкий бомбер за допомогою БПЛА
Наші дрони своїх не кидають: прикордонники бригади Форпост евакуювали важкий бомбер за допомогою БПЛА

Бійці бригади «Форпост» провели операцію з евакуації важкого безпілотника «Vampire», який здійснив вимушену посадку поблизу лінії бойового зіткнення.

Авіаудар по Житомирщині у 2022 році: СБУ оголосила підозру двом генералам армії рф
Авіаудар по Житомирщині у 2022 році: СБУ оголосила підозру двом генералам армії рф

СБУ повідомила про підозру двом генералам рф, які наказали завдати авіаудару по Коростеню в ніч з 9 на 10 березня 2022 року.

На Запоріжжі окупанти маскують військову логістику під цивільний транспорт
На Запоріжжі окупанти маскують військову логістику під цивільний транспорт

Оператори ССО показали, як знищують транспорт, яким окупанти намагаються приховати свою логістику на Запорізькому напрямку.

Повітряний екшн від 110-ї: Sting без бойової частини пішов на таран і знищив російський «Ланцет»
Повітряний екшн від 110-ї: Sting без бойової частини пішов на таран і знищив російський «Ланцет»

Бійці 110-ї ОМБр показали, як український дрон-перехоплювач Sting тараном знищив російський «Ланцет» у повітрі.

ВАКАНСІЇ
Водій-механік

від 23000 до 123000 грн

Вся Україна

503 ОБМП

Кулеметник

від 20000 до 120000 грн

Кути

Військова частина А7126

Оператор взводу радіоелектронної боротьби

від 50000 до 120000 грн

Ужгород

68 окрема єгерська бригада імені Олекси Довбуша

Помічник пілота дронів

Дніпро

93-тя окрема механізована бригада «Холодний Яр"

Офіцер юридичної служби

від 25000 до 75000 грн

Ужгород

33 ОМБр

Водій військовослужбовець

від 21000 до 121000 грн

Харків

1 відділ Сватівського РТЦК та СП

ПУБЛІКАЦІЇ
Двоє братів разом повернулися із СЗЧ до Князівської бригади: ще 20 рапортів на розгляді
Двоє братів разом повернулися із СЗЧ до Князівської бригади: ще 20 рапортів на розгляді

На сьогодні до Князівської бригади вже подали до 20 рапортів щодо поновлення на службі за спрощеною процедурою через застосунок Армія+. Про це АрміяInform розповіла начальниця відділення комунікацій…