Вона опублікувала його і написала лише одне слово: «вдома». За цим словом — три роки, десять місяців і один день чекання. Понад два роки…
На Лиманському напрямку ворогом практично не використовується техніка. Це сталося після нещодавніх масових знищень гармат, мотоциклістів та вражень танків.
Про це в ефірі Армія TV розповів начальник відділення комунікації 63-ї окремої механізованої бригади, старший лейтенант Ростислав Ящишин.
Так, за його словами, у зоні відповідальності підрозділів бригади давно не бачили гармат. Це відтоді як бригадні дронарі за кілька днів «покришили» 15 гармат. Ворожа артилерія тепер працює здалеку. Там, де ворожий РЕБ може перешкодити польоту БПЛА.
«Щодо легшої техніки, то було нещодавно 25 мотоциклів, які намагалися продертися в сторону Лиману — їх теж покришили. В них були біля колеса прив’язані засоби РЕБ, але це особливо не допомогло. Дуже-дуже рідко десь якийсь танчик виїде, то там відразу, як оси на кавун, злітаються всі пілоти, які є в тому районі» — розповів начальник відділення комунікації 63-ї окремої механізованої бригади.
А от щодо піхоти, зауважив Ящишин, то її в окупантів, здається, безлімітна кількість. Атаки росіян нагадують якийсь постапокаліпсис.
«Можна Голлівуд запрошувати, щоб він познімав про якихось зомбі, які лазять. Скільки вони тут особового складу поклали навіть і ми не знаємо. Скільки їх там є по тих підвалах, норах. Їх вже там ніхто не зішкребе звідти. Там як не дрон, то танчик приїде, рознесе їх просто впритул і все — аналіз ДНК не поможе. Це велика могила невідомого російського одноразового солдата», — констатував Ростислав Ящишин.
Як повідомляла АрміяInform, на Покровському напрямку противник намагається малими групами інфільтровуватися в сторону Донецької траси. Головне завдання — перерізати її, унеможлививши постачання, і загалом логістику.
Оператори БПЛА підрозділу розвідки «Аскольд» бригади «Сталевий кордон» результативно відпрацювали по техніці та позиціях противника.
Направлено до суду обвинувальний акт стосовно старшого офіцера одного з управлінь Генштабу ЗСУ, яка сприяла незаконному переправленню чоловіка через кордон.
Бійці підрозділу Bulava Президентської бригади збили 23 Shahed-136 впродовж останніх годин масованої атаки на українські міста.
Медаль «За поранення» вручають захисникам, які зазнали поранень у бою. Її можуть отримати, як чинні військовослужбовців, так і звільнені зі служби.
Бійці підрозділу «Стугна» ГУР МО України під час зачистки на Запорізькому напрямку захопили в полон двох окупантів.
Дарина служить бойовою медикинею 49-го штурмового батальйону «Карпатська Січ» і чергує на стабпунктах в Олексієво-Дружківці та Краматорську.
Начальник служби захисту інформації в автоматизованих системах, військовослужбовець
Запоріжжя
Комендатура військових сполучень Запоріжжя
Кочегар (128 окрема гірсько-штурмова Закарпатська бригада)
від 22000 до 122000 грн
Мукачеве, Закарпатська область
Вона опублікувала його і написала лише одне слово: «вдома». За цим словом — три роки, десять місяців і один день чекання. Понад два роки…