ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Зі 117 боєзіткнень з початку доби 38 відбулось на Покровському напрямку

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 17 Вересня 2025, 16:52

З початку доби між Силами оборони України та окупантами відбулося 117 бойових зіткнень.

Про це йдеться у зведенні Генерального штабу ЗСУ з оперативною інформацією станом на 16.00 17 вересня.

На Північно-Слобожанському і Курському напрямках з початку доби відбулося сім бойових зіткнень з ворожими військами. Крім того, ворог завдав чотирьох авіаударів, скинувши десять керованих авіабомб, а також здійснив 119 обстрілів позицій наших військ та населених пунктів, з яких 13 — із реактивних систем залпового вогню.

На Південно-Слобожанському напрямку Сили оборони відбили чотири атаки противника поблизу населених пунктів Вовчанськ, Одрадне та в бік Григорівки й Обухівки. Ще два бойові зіткнення тривають дотепер.

На Куп’янському напрямку російські окупанти чотири рази намагалися прорвати нашу оборону в районах населених пунктів Борівська Андріївка, Богуславка та в напрямку Куп’янська. Дотепер триває одне бойове зіткнення.

На Лиманському напрямку загарбницька армія здійснила вісім атак в бік позицій українських підрозділів поблизу населених пунктів Новомихайлівка, Дружелюбівка, Шандриголове, Середнє, Колодязі. Одне бойове зіткнення триває.

На Сіверському напрямку Сили оборони відбили Десять ворожих атак. Агресор проявляв активність у районах Григорівки, Дронівки, Виїмки, Федорівки та в бік Ямполя.

На Краматорському напрямку противник чотири рази намагався прорвати оборону наших захисників у напрямку населених пунктів Часів Яр, Ступочки, Предтечине та в напрямку населеного пункту Никифорівка.

На Торецькому напрямку ворог здійснив 12 штурмових дій у районах Щербинівки, Плещіївки, Катеринівки, Русиного Яру, Полтавки та в бік Миколайпілля. Три бойові зіткнення тривають досі.

На Покровському напрямку російські загарбники здійснили 38 спроб потіснити наших захисників із займаних позицій у районах населених пунктів Володимирівка, Никанорівка, Золотий Колодязь, Новоекономічне, Родинське, Миролюбівка, Промінь, Новоукраїнка, Нове Шахове та в напрямку Покровська. Сили оборони стримують натиск та відбили 31 атаку противника, досі бої тривають у семи локаціях.

На Новопавлівському напрямку ворог намагався прорвати оборону наших захисників у районах населених пунктів Піддубне, Воскресенка, Комишуваха, Новогеоргіївка, Ольгівське, Іванівка. Сили оборони відбили дев’ять ворожих штурмів, ще чотири бойові зіткнення досі тривають.

На Гуляйпільському напрямку ворог атакував позиції наших оборонців у районі населеного пункту Полтавка. Авіаційних ударів зазнали населені пункти Залізничне та Різдвянка.

На Оріхівському напрямку, за підтримки авіації, ворог наступав у районі населеного пункту Кам’янське — успіху не мав.

На Придніпровському напрямку ворог один раз марно намагався наблизитися до позицій наших оборонців у напрямку Антонівського мосту, також противник завдав авіаудару по районах населених пунктів Антонівка та Інгулка.

На решті напрямків — без змін.

Сьогодні від вогню ворожої артилерії постраждали громади прикордонних населених пунктів, зокрема Нововасилівка, Гірки, Козаче, Товстодубове, Ромашкове, Середина-Буда, Рудак, Бобилівка Сумської області; Хрінівка Чернігівської області.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Унаслідок ворожої атаки на Чернігівщину є загиблі та поранені

Унаслідок ворожої атаки на Чернігівщину є загиблі та поранені

Через російські обстріли області загинуло дві людини, четверо отримали поранення.

Покровський напрямок залишається найгарячішим: Сили оборони відбили 72 атаки ворога

Покровський напрямок залишається найгарячішим: Сили оборони відбили 72 атаки ворога

Загалом протягом минулої доби зафіксовано 234 бойові зіткнення.

За добу росія втратила 1120 військових, 21 артсистему і 6 ББМ

За добу росія втратила 1120 військових, 21 артсистему і 6 ББМ

За минулу добу втрати російських загарбників склали 1120 військових та 338 бойових броньованих машин.

Ворог завдав 679 ударів по Запорізькій області: дві людини загинуло, ще 11 поранено

Ворог завдав 679 ударів по Запорізькій області: дві людини загинуло, ще 11 поранено

Загалом упродовж доби окупанти завдали 679 ударів по 14 населених пунктах Запорізької області.

На Покровському напрямку зупинено 51 атаку ворога

На Покровському напрямку зупинено 51 атаку ворога

Загалом, від початку минулої доби відбулося 198 бойових зіткнень. Українські захисники продовжують рішуче давати відсіч спробам противника просунутися вглиб нашої території, завдаючи йому вогневого ураження.

«Робота як робота — виїхали, розвалили, повернулись»: танкіст «Шева» про виконання бойових задач на фронті

«Робота як робота — виїхали, розвалили, повернулись»: танкіст «Шева» про виконання бойових задач на фронті

Старший лейтенант Олександр, із позивним «Шева», служить заступником командира танкової роти у 128-й окремій важкій механізованій бригаді «Дике поле».

ВАКАНСІЇ

Хімік, військовослужбовець

від 20900 до 120900 грн

Самбір

Водій-електрик, військовослужбовець у ЗСУ

від 50000 до 120000 грн

Київ

66 ОМБр ім. князя Мстислава Хороброго

Водій, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Хмельницький, Хмельницька область

Інспектор прикордонної служби

від 21000 до 21000 грн

Черкаси

Головний центр підготовки особового складу ДПСУ ім. генерал-майора Ігоря Момота

Стрілець

від 21000 до 121000 грн

Покровськ

107 ОБТРО м. Маріуполь

Електрик, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Одеса, Одеська область

--- ---