ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Відомому учаснику «Антимайдану», який працював на рф під час окупації Харківщини, повідомлено про підозру

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 16 Вересня 2025, 15:26

За процесуального керівництва Купʼянської окружної прокуратури Харківської області заочно повідомлено про підозру 53-річному чоловіку за фактом колабораційної діяльності.

Про це повідомила Харківська обласна прокуратура.

Підозрюваний — один із лідерів «Антимайдану», який брав участь у штурмі Харківської обласної державної адміністрації у 2014 році.

За даними слідства, під час окупації м. Купʼянськ чоловік намагався просунутися у «службовій ієрархії».

У серпні 2022 року він добровільно обійняв посаду «исполняющего обязанности начальника отдела промышленности Управления промышленности и торговли Военно-гражданской администрации Харьковской области».

Основним завданням колаборанта було проведення інвентаризації всіх машинобудівних та агропромислових підприємств на окупованій території Харківського регіону.

Він також здійснював нагляд за діяльністю промислових об’єктів, розподіляв протиправні обов’язки між співробітниками «відділу», організовував виплату заробітної плати підлеглим у російських рублях та виконував інші функції на користь окупантів.

Напередодні деокупації ЗСУ колаборант разом з російськими військовими втік до рф. Вживаються заходи для оголошення його в розшук.

Досудове розслідування проводить СВ Купʼянського РВП ГУНП у Харківській області. Оперативний супровід — Управління СБУ в Харківській області.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Як повідомляла АрміяInform, у Києві засудили ворожого коригувальника.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Харків і дев’ять населених пунктів області зазнали ударів: 8 поранених, пошкоджено залізничну та цивільну інфраструктуру
Харків і дев’ять населених пунктів області зазнали ударів: 8 поранених, пошкоджено залізничну та цивільну інфраструктуру

Протягом минулої доби російські війська завдали ударів по Харкову та ще дев’яти населених пунктах Харківщини — постраждали восьмеро людей.

Засікли, притисли, ліквідували: десантники розгромили штурмову групу ворога в Покровську
Засікли, притисли, ліквідували: десантники розгромили штурмову групу ворога в Покровську

У північній частині Покровська російські війська намагалися приховано висунутися до позицій українських підрозділів, використовуючи погодні умови. Спробу штурму своєчасно виявили та зірвали десантники.

Пам’яті спортсмена, оператора безпілотних систем Андрія Яременка
Пам’яті спортсмена, оператора безпілотних систем Андрія Яременка

Успішну спортивну кар’єру змінив на службу в ЗСУ

Погроза з тилу, смерть попереду: полонений росіянин пояснив, що таке «нульовий рубіж»
Погроза з тилу, смерть попереду: полонений росіянин пояснив, що таке «нульовий рубіж»

Бійці 3-го механізованого батальйону «Їжаки» 67-ї ОМБр взяли в полон російського штурмовика 556-го полку зс рф поблизу Олексіївки на Дніпропетровщині. Полонений заявив про практику «нульового рубежу», «заградзагони» та погрози з боку командування.

Найбільшу ворожу активність зафіксовано на Покровському та Гуляйпільському напрямках
Найбільшу ворожу активність зафіксовано на Покровському та Гуляйпільському напрямках

Протягом минулої доби між українськими військами та російськими загарбниками зафіксовано 173 бойові зіткнення.

Понад 150 БПЛА рф атакували Україну, близько 110 із них — «Шахеди»
Понад 150 БПЛА рф атакували Україну, близько 110 із них — «Шахеди»

У ніч на 11 січня росія атакувала Україну 154 ударними БПЛА, зокрема Shahed та «Гербера».

ВАКАНСІЇ
Електрик-моторист, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Кулеметник (контракт 18-24, 1 рік)

від 23000 до 120000 грн

Вся Україна

503 ОБМП

Бойовий медик, фельдшер

від 23000 до 123000 грн

Вся Україна

503 ОБМП

Стрілець

від 20500 до 20500 грн

Городок (Житомирська обл.)

Військова частина А2192

Кулеметник

від 23000 до 173000 грн

Вся Україна

503 ОБМП

Майстер з ремонту і обслуговування БПЛА

від 23000 до 123000 грн

Вся Україна

503 ОБМП

--- ---