ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Президент подякував Великій Британії за санкції проти російського військово-промислового комплексу

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 12 Вересня 2025, 15:24

Президент України Володимир Зеленський подякував Великій Британії за новий санкційний пакет, оголошений у Києві. За його словами, він став «сильним ударом по тіньовому флоту росії та її військових ланцюгах постачання».

Про це йдеться в публікації на сторінці Президента.

До переліку увійшли 70 танкерів, 27 компаній — виробників і постачальників для російського ВПК, зокрема й тих, що залучені до виробництва «Іскандерів», а також три фізичні особи.

Глава держави підкреслив, що під час підготовки санкцій врахували українські пропозиції. «Україна давно наголошує, що потрібно тиснути на росію саме в цих сферах і позбавляти Москву всіх можливостей, які дають змогу продовжувати війну», — зазначив Володимир Зеленський.

Він також закликав партнерів продовжувати тиск на інфраструктуру тіньового флоту й фінансову систему рф: «Треба робити все можливе, щоб забирати гроші в російської воєнної машини. Тільки так можна зупинити росію і закінчити цю війну».

Як повідомляла АрміяInform, Президент Володимир Зеленський привітав українських військовослужбовців з Днем військ радіоелектронної боротьби, назвавши їх людьми, «які невидимо, але дуже фахово працюють для захисту України».

Читайте нас у Facebook
@armyinformcomua
В Україну повернули 1003 тіла загиблих військових — розпочато процедури ідентифікації

В Україну повернули 1003 тіла загиблих військових — розпочато процедури ідентифікації

Сьогодні в межах репатріаційних заходів в Україну повернули 1003 тіла, які, за твердженням російської сторони, належать українським військовослужбовцям.

Серебрянка і Дронівка під контролем ЗСУ: заяви про «захоплення» — фейк

Серебрянка і Дронівка під контролем ЗСУ: заяви про «захоплення» — фейк

Сили оборони України утримують позиції в межах Серебрянки та Дронівки, а також на прилеглих рубежах. Інформація про нібито захоплення цих населених пунктів противником не відповідає дійсності.

Шахраї з ШІ полюють на родини Захисників: створюють фейкові «кадри з полону»

Шахраї з ШІ полюють на родини Захисників: створюють фейкові «кадри з полону»

В Україні зафіксували зростання шахрайських схем, у яких зловмисники використовують штучний інтелект, щоб маніпулювати родинами українських військових і виманювати гроші або персональні дані.

Міноборони тестує систему «Майно» у військових частинах — Денис Шмигаль

Міноборони тестує систему «Майно» у військових частинах — Денис Шмигаль

Міністерство оборони України розпочало тестування цифрової системи «Майно», яка має спростити облік військового майна у підрозділах та зменшити навантаження на службовців забезпечення.

Під електродугою — до бою: як «залізні чаклуни» готують техніку на передовій

Під електродугою — до бою: як «залізні чаклуни» готують техніку на передовій

У прифронтовій смузі ремонтно-відновлювальний батальйон 3-ї окремої важкої механізованої Залізної бригади безперервно відновлює й модернізує бронетехніку, готуючи її до повернення в бій.

«Мангали відходять, у них в тренді „йоржики“» — на Олександрівському напрямку ворог шукає нестандартні рішення

«Мангали відходять, у них в тренді „йоржики“» — на Олександрівському напрямку ворог шукає нестандартні рішення

На Олександрівському напрямку ворог не припиняє спроб заволодіти стратегічно важливою для себе територією. Постійно еволюціонує, і намагається знаходити нестандартні рішення.

ВАКАНСІЇ

Водій

від 20100 до 120100 грн

Дніпро

128 окрема бригада Сил територіальної оборони ЗСУ

Бойовий медик взводу

від 21000 до 27000 грн

Білгород-Дністровський, Одеська область

Начальник групи,військовослужбовець в в/ч А4677

від 21000 до 51000 грн

Чернігів, Чернігівська область

Штаб-сержант 3 категорії у в/ч А2800

від 23000 до 45000 грн

Радісне, Одеська область

Інструктор з тактичної медицини

від 24000 до 49550 грн

Харків, Харківська область

Робота/Військовослужбовець ЗСУ/Суми та Область/Без досвіду

від 20100 до 120000 грн

Суми, Сумська область

--- ---