ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

На Покровському напрямку від початку доби зафіксовано 28 ворожих штурмів — Генштаб ЗСУ

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 11 Вересня 2025, 16:24

Від початку доби між українськими військами та російськими окупантами відбулося 88 бойових зіткнень.

Про це йдеться у зведенні Генерального штабу ЗСУ з оперативною інформацією станом на 16.00 11 вересня.

На Північно-Слобожанському і Курському напрямках відбувалося два бойові зіткнення, з яких одне досі триває. Сьогодні противник завдав сім авіаударів, скинувши 15 керованих авіаційних бомб, та здійснив 70 обстрілів, зокрема два — із реактивних систем залпового вогню. Водночас наші підрозділи проводили активні дії в районах кількох населених пунктів Сумської області. Мали успіх, просунувшись на окремих ділянках до 150 метрів та завдавши противнику втрат у живій силі.

На Південно-Слобожанському напрямку відбулося вісім бойових зіткнень у районі Вовчанська та в напрямку Одрадного, три ворожі атаки тривають до цього часу.

На Куп’янському напрямку тривають два бойові зіткнення. Всього з початку доби ворог чотири рази йшов уперед на позиції наших захисників у районах Куп’янська, Петропавлівки, Нової Кругляківки та в напрямку Курилівки.

На Лиманському напрямку сьогодні відбулося десять бойових зіткнень, чотири з яких тривають дотепер. Ворог атакував у районах населених пунктів Шандриголове та Дробишеве.

На Сіверському напрямку противник здійснив сьогодні сім атак у районах Григорівки, Серебрянки, Дронівки, Виїмки, ще одне бойове зіткнення триває дотепер.

На Краматорському напрямку наші захисники відбили одну атаку окупанта. Противник проводив наступальні дії, намагаючись просунутися в районі Ступочок.

Сили оборони зупинили ворожу атаку на Торецькому напрямку. Загарбник намагався просунутися в районі населеного пункту Полтавка.

На Покровському напрямку російські війська 28 разів намагалися йти вперед на позиції наших військ у районах населених пунктів Никанорівка, Маяк, Новоекономічне, Родинське, Миролюбівка, Лисівка, Звірове, Котлине, Удачне, Муравка, Дачне, Філія та в напрямку населеного пункту Покровськ. Наші захисники вже відбили 24 атаки, бої тривають.

На Новопавлівському напрямку українські захисники відбили дев’ять атак противника поблизу населених пунктів Іванівка, Філія, Зелений Гай, Толстой, Маліївка, Комишуваха, Ольгівське, Полтавка та в напрямку Новоіванівки. Ще п’ять ворожих атак тривають.

На Гуляйпільському напрямку окупанти завдали авіаційних ударів по населених пунктах Білогір’я та Залізничне.

На Оріхівському напрямку ворог наступальних дій не проводив.

На Придніпровському напрямку агресор провів одну марну атаку в бік позицій наших захисників. Авіаційного удару зазнала Одрадокам’янка.

На решті напрямків суттєвих змін в обстановці не відбулося.

Читайте нас у Facebook
Наторгувала Батьківщиною на 15 років: продавчиня зі Слов’янська отримала вирок
Наторгувала Батьківщиною на 15 років: продавчиня зі Слов’янська отримала вирок

До 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна засуджено місцеву жительку, яка корегувала удари окупантів по підрозділах ЗСУ.

«Відомо про більш ніж 40 постраждалих, і серед них — п’ятеро дітей»: Президент про наслідки російського удару
«Відомо про більш ніж 40 постраждалих, і серед них — п’ятеро дітей»: Президент про наслідки російського удару

Лише вдень ворог застосував понад 550 дронів різних типів, значна кількість — саме «шахеди».

«Окупанти дзеркалять нашу тактику, це технологічний двобій»: під Вовчанськом знищують російські наземні дрони
«Окупанти дзеркалять нашу тактику, це технологічний двобій»: під Вовчанськом знищують російські наземні дрони

Розширення кілзони вглиб тилу стало викликом для росіян. У відповідь вони почали дедалі активніше мавпувати українську тактику застосування наземних дронів.

Невідомі зловмисники спробували отримати персональні данні працівників призовного віку на Полтавщині
Невідомі зловмисники спробували отримати персональні данні працівників призовного віку на Полтавщині

Керівники підприємств Полтавської області отримали фейкове розпорядження від імені начальника Полтавського обласного ТЦК та СП.

Кількість постраждалих внаслідок російського удару по Львову збільшилася до 22
Кількість постраждалих внаслідок російського удару по Львову збільшилася до 22

Станом на вечір 24 березня у лікарнях Львова перебуває 22 постраждалих різного ступеня тяжкості.

Комунальник за $9500: на Харківщині викрили нову схему для ухилянтів
Комунальник за $9500: на Харківщині викрили нову схему для ухилянтів

Викрили 46-річного мешканця Харківської області, який розробив схему фіктивного працевлаштування військовозобов’язаних чоловіків.

ВАКАНСІЇ
Стрілець-помічник гранатометника, Військовий

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Оператор розвідувального БПЛА

від 23000 до 173000 грн

Вся Україна

503 ОБМП

Командир катера

Київ

Річкова флотилія ВМС ЗСУ

Кулеметник (військова служба за контрактом)

від 50000 до 124000 грн

Івано-Франківськ

Івано-Франківський ОТЦК та СП

Офіцер інформаційно-аналітичної групи

від 20000 до 120000 грн

Львів, Львівська область

Водій інженерно-саперного відділення

від 20800 до 190000 грн

Вся Україна

23 ОМБр

--- ---