ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

На територію Польщі вторглося одразу 8 російських ударних дронів — Президент

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 10 Вересня 2025, 10:34
Президент України Володимир Зеленський
Президент України Володимир Зеленський

За словами Володимира Зеленського, усе більше фактів говорять про невипадковість такого руху, такого напрямку удару.

Про це Президент написав вранці 10 вересня.

«Вже були раніше інциденти з окремими російськими дронами, які перетинали кордон і долали невелику відстань на території сусідів. Але зараз фіксуємо значно більший масштаб та цілеспрямованість.

Україна готова надати Польщі наявні необхідні дані щодо цього російського удару. Україна готова допомогти Польщі розбудувати належну систему оповіщення та захисту від таких російських викликів. Очевидно, що російська агресія є загрозою для кожної незалежної нації в нашому регіоні. І відповідно, тільки спільні та скоординовані дії можуть гарантувати надійну безпеку.

Важливим є прецедент застосування бойової авіації кількох європейських країн одночасно для збиття російських засобів ураження та захисту життів людей.

Україна давно пропонує партнерам створити спільну систему протиповітряного захисту та забезпечувати гарантоване збиття «шахедів», інших дронів і ракет завдяки обʼєднаній силі нашої бойової авіації та ППО.

Разом європейці завжди сильніші. Росія повинна відчути, що відповіддю на цей екскалаційний крок і тим більше на спробу приниження однієї з ключових європейських країн буде чітка та сильна відповідь усіх партнерів», — зауважив Володимир Зеленський.

Як повідомляла АрміяInform, сили української ППО збили 413 ворожих цілей під час нічного комбінованого удару.

Читайте нас в Telegram
Олександр Сирський: Наше завдання — максимально зберегти піхоту

Головнокомандувач ЗСУ генерал Олександр Сирський привітав військовослужбовців з Днем піхоти.

Росіяни запустили по Україні три ракети та понад 100 БПЛА — Повітряні Сили ЗСУ
Росіяни запустили по Україні три ракети та понад 100 БПЛА — Повітряні Сили ЗСУ

У ніч на середу, 6 травня, російські окупаційні війська запустили по Україні три ракети та понад 100 ударних безпілотників.

На Покровському напрямку за добу відбулося 50 боєзіткнень
На Покровському напрямку за добу відбулося 50 боєзіткнень

Протягом минулої доби на фронті було зафіксовано 186 бойових зіткнень, 50 з яких — на Покровському напрямку.

Ворожі втрати за минулу добу склали 1050 окупантів — Генштаб ЗСУ
Ворожі втрати за минулу добу склали 1050 окупантів — Генштаб ЗСУ

За минулу добу російські окупаційні війська втратили 1050 військових, один танк та 92 артилерійських систем.

Літак Ан-28 з «мініганом» полює на російські дрони: NYT показав роботу експериментального підрозділу
Літак Ан-28 з «мініганом» полює на російські дрони: NYT показав роботу експериментального підрозділу

Екіпаж літака для стрибків з парашутом Ан-28 знищує ворожі ударні дрони над Україною. Борт оснащений «Мініганом» та підвісами для БПЛА-перехоплювачів.

Перемога українців і кримців під Конотопом: битва, після якої жах охопив москву
Перемога українців і кримців під Конотопом: битва, після якої жах охопив москву

Бій під Конотопом і поразка в ньому московського війська були під суворою забороною в російській імперській, а особливо в радянській історіографії.

ВАКАНСІЇ
Юрисконсульт

від 25000 до 30000 грн

Запоріжжя

Військова частина А3130

Редактор Telegram-каналу

від 20000 до 30000 грн

Київ

Стугна, Підрозділ спеціального призначення

Артилерист в ЗСУ

від 35000 до 100000 грн

Бобровиця

1 відділ Ніжинського РТЦК та СП

Навідник-оператор, військовослужбовець у ЗСУ

від 50000 до 120000 грн

Київ

66 ОМБр ім. князя Мстислава Хороброго

Стаpший навідник

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Стрілець, Військова служба за контрактом, Військовослужбовець ЗСУ

від 20000 до 120000 грн

Петрівське, Запорізька область

--- ---