ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

На Буковині судитимуть поліцейського за організацію ухилянтських схем

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 4 Вересня 2025, 19:10

Працівники ДБР за сприяння Нацполіції завершили досудове розслідування щодо колишнього правоохоронця з м. Герца Чернівецького району, який брав участь у злочинній схемі незаконного переправлення чоловіків призовного віку до Молдови. Обвинувальний акт скеровано до суду.

Про це повідомило Державне бюро розслідувань у соціальних мережах.

Слідство встановило, що поліцейський виконував роль перевізника, адже володів інформацією про розташування блокпостів та міг безперешкодно їх проїжджати. Він перевозив «клієнтів» на власному автомобілі та надалі координував їхні дії, пояснюючи маршрут до кордону.

За «пакет послуг» організатори брали по 10 тис. доларів США з людини. Половину цієї суми отримував правоохоронець, решту – організатор, який контактував із військовозобов’язаними через анонімні канали зв’язку.

16 березня 2025 року прикордонники зупинили автомобіль за 2 км від кордону під час чергової спроби вивезення трьох чоловіків. Після цього поліцейського було затримано.
Наразі він вже не працює в органах Нацполіції.

Дії обвинуваченого кваліфіковано за ч. 3 ст. 332 КК України – сприяння незаконному переправленню кількох осіб через державний кордон, вчинене за попередньою змовою групою осіб із корисливих мотивів. Санкція статті передбачає покарання до 9 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Процесуальне керівництво здійснює Чернівецька обласна прокуратура.

Як повідомляла АрміяInform, на Одещині прикордонники викрили цинічних ухилянтів.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
«Блукали — допомогли з маршрутом»: FPV батальйону «Pentagon» зачистили окупантів у посадці

«Блукали — допомогли з маршрутом»: FPV батальйону «Pentagon» зачистили окупантів у посадці

Оператори батальйону бпАК «Pentagon» 225-го окремого штурмового полку виконали бойове завдання, знищивши групу російської піхоти, що опинилась у лісосмузі без укриття.

Вибухове «побачення»: СБУ запобігла убивству українського воїна

Вибухове «побачення»: СБУ запобігла убивству українського воїна

Контррозвідка Служби безпеки запобігла новому теракту у Чернігові. За результатами дій на випередження у місті викрито агента фсб, який готував підрив воїна Збройних Сил України за допомогою саморобної бомби.

«Волокуші» з неба: засідка, щільний вогонь і FPV-дрони — як бійці 225-го полку врятували побратима

«Волокуші» з неба: засідка, щільний вогонь і FPV-дрони — як бійці 225-го полку врятували побратима

Під час зачистки населеного пункту штурмова група 3-го батальйону натрапила на російську засідку в одному з підвалів. Зав’язався бій, у якому один із українських бійців отримав поранення.

Від початку широкомасштабного вторгнення спеціалісти ДССТ розмінували понад 220 тис гектарів територій

Від початку широкомасштабного вторгнення спеціалісти ДССТ розмінували понад 220 тис гектарів територій

Сапери Державної спеціальної служби транспорту Міністерства оборони України перевірили та очистили від вибухонебезпечних предметів територію площею у 222 970,68 га від початку широкомасштабного вторгнення росіян.

Танк «Леопард» працює в Покровську, 10 полонених окупантів, русня штурмує на милицях: стрім

Танк «Леопард» працює в Покровську, 10 полонених окупантів, русня штурмує на милицях: стрім

У центрі Покровська підняли український прапор. Штурмовики полку «СКЕЛЯ» показали кадри з міста, де вони продовжують знищувати росіян, а на вулицях Покровська лежить багато тіл окупантів. Також 155 механізована бригада імені Анни Київської оприлюднила відео роботи свого танка «Леопард» у Покровську.

Окупанти вдарили КАБом по магазину на Сумщині: є загиблі

Окупанти вдарили КАБом по магазину на Сумщині: є загиблі

Ворог скинув керовану авіабомбу на магазин у Великописарівській громаді. Загинули 2 людини.

ВАКАНСІЇ

Стрілець-помічник.

від 20000 до 120000 грн

Львів, Львівська область

Бойовий медик взводу

від 21000 до 21000 грн

Київ

168 окремий батальйон 120 ОБр Cил ТрО

Водій-механік танка

від 20000 до 120000 грн

Київ

130 окремий батальйон 241 ОБр Сил ТрО

Військовий капелан

від 120000 до 170000 грн

Кривий Ріг

Криворізький РТЦК та СП

Зв’язківець (ЗСУ)

від 50000 до 120000 грн

Вся Україна

154 ОМБр

Військовослужбовець ЗСУ

від 20100 до 120100 грн

Кременчук

Старобільський РТЦК та СП

--- ---