ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Володимир Зеленський обговорив з премʼєр-міністеркою Данії виробництво зброї та тиск на рф

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 3 Вересня 2025, 16:42

У середу, 3 вересня, Президент України Володимир Зеленський відвідав Данію, де зустрівся з премʼєр-міністеркою країни Метте Фредеріксен.

Про її підсумки він розповів у себе у соцмережах.

Серед іншого, сторони обговорили ключові пункти майбутньої архітектури безпеки та скоординували позиції перед засіданням глав держав та урядів Нордично-Балтійської вісімки.

«Окремо йшлося про продовження оборонної підтримки, серед іншого про розширення данської моделі для нарощування українського виробництва дронів, яка довела свою ефективність і збільшила можливості ОПК України. Також сторони обговорили реалізацію домовленостей щодо українсько-данського виробництва зброї. Данія стала першою країною, яка відкрила спільні з Україною заводи, де виготовляють озброєння для нашої країни», — зазначили у пресслужбі глава держави.

Крім того, Володимир Зеленський та Метте Фредеріксен приділили особливу увагу переговорному процесу щодо членства України у Європейському Союзі.

Говорили також про необхідність збільшення тиску на Росію, зокрема, щодо 19-го санкційного пакета Євросоюзу, який, за словами українського лідера, має містити більше тиску на банківський сектор країни-агресора та її тіньовий флот.

Президент підписав закон про запуск Defence City
Президент підписав закон про запуск Defence City
Особлива увага — ППО: Головком ЗСУ з робочим візитом відвідав Повітряне командування «Південь»
Особлива увага — ППО: Головком ЗСУ з робочим візитом відвідав Повітряне командування «Південь»

Головнокомандувач ЗСУ генерал Олександр Сирський ознайомився з роботою командного пункту ПК «Південь» та звернув увагу на посилення протиповітряного захисту.

Генсек НАТО Марк Рютте прибув до Києва
Генсек НАТО Марк Рютте прибув до Києва

Генеральний секретар Північноатлантичного альянсу Марк Рютте вранці 3 червня прибув з офіційним візитом до Києва.

Вижив після п’яти ударів FPV: боєць 155 ОМБр розповів про свій вихід з-під Покровська
Вижив після п’яти ударів FPV: боєць 155 ОМБр розповів про свій вихід з-під Покровська

Боєць 155-ї окремої механізованої бригади імені Анни Київської примудрився вижити після п’яти ударів безпілотників противника.

Сили оборони вдарили по «Прогрессу» в Тамбовській області, який виробляє електроніку для ракет та літаків
Сили оборони вдарили по «Прогрессу» в Тамбовській області, який виробляє електроніку для ракет та літаків

Сили оборони уразили підприємство з виробництва складових частин високоточного озброєння «Мічурінський завод «Прогресс» у Тамбовській області рф.

«Спірідон»: у росії перейменували бойову машину «Термінатор» на честь діда путіна
«Спірідон»: у росії перейменували бойову машину «Термінатор» на честь діда путіна

Російський концерн «Уралвагонзавод», який випускає озброєння для армії держави-агресора, перейменував свою бойову машину «Термінатор» на «Спірідон».

«Сакральне» для путіна місце: командувач СБС про удар по ювілейній ворожій «нафтоналивайці»
«Сакральне» для путіна місце: командувач СБС про удар по ювілейній ворожій «нафтоналивайці»

Сили безпілотних систем ЗСУ уразили вже 20-й за останні 33 дні об’єкт нафтопереробної інфраструктури рф у Санкт-Петербурзі.

ВАКАНСІЇ
Технік, військовослужбовець ЗСУ

від 20800 до 22100 грн

Ніжин, Чернігівська область

Стpілець-регулювальник, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

Рядова посада в ППО,військовослужбовець

від 121500 до 126000 грн

Краматорськ, Донецька область

Водій-зв’язківець, військовослужбовець

від 22000 до 122000 грн

Яворів

Яворівський РТЦК та СП

Військовослужбовець стрілець

від 20100 до 120100 грн

Запоріжжя, Запорізька область

Розвідник-далекомірник, військовослужбовець у ЗСУ

від 50000 до 120000 грн

Вся Україна

66 ОМБр ім. князя Мстислава Хороброго

--- ---