ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

«У першу чергу, треба позбутися „очей“» — у ВМС назвали мету ударів по унікальному обладнанню росіян в Криму

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 2 Вересня 2025, 12:37

Радіотелескоп РТ-70 та унікальне супутникове обладнання росіян знищили спецпризначенці ГУР в Криму. Це означає, що Сили оборони потроху позбуваються на півострові «очей».

Про це в ефірі телемарафону «Єдині новини» розповів речник Військово-Морських Сил ЗСУ капітан 2-го рангу Дмитро Плетенчук.

За його словами, один зі знищенних об’єктів дійсно унікальний. Він родом ще з СРСР, і будували його для контролю супутникового угрупування. Окрім того, вразили й новіші радіолокаційні засоби. Їх російські окупанти використовують в Криму для «викриття обстановки та прикриття воєнної інфраструктури».

«І не тільки в Криму. За Кримом ховаються об’єкти у східній частині Азово-Чорноморського регіону. Знищення подібних об’єктів воно є важливими й обов’язковими. Для того, щоб успішно проводити подібні акції, треба, в першу чергу, позбутися того, що стоїть на заваді. На заваді стоїть ППО, а ППО — це, в першу чергу, „очі“. „Очі“ — це якраз оці об’єкти, які потрапили в об’єктив операторів ГУР», — розповів речник військово-морських сил ЗСУ.

Як повідомляла АрміяInform, у ніч з 29 на 30 серпня 2025 року підрозділи Сил спеціальних операцій Збройних Сил України провели низку спеціальних дій на території тимчасово окупованого Криму.

Читайте нас у Facebook
@armyinformcomua
«Або заходять малими групами, або „залітають“ на техніці»: морські піхотинці розповіли, як обороняють Мирноград

«Або заходять малими групами, або „залітають“ на техніці»: морські піхотинці розповіли, як обороняють Мирноград

На Покровському напрямку, в околицях Мирнограда, тривають бої. Морські піхотинці з 38-ї бригади працюють 24 на 7, обороняючи місто.

Самознищення по-російськи: окупанти підірвали власний склад разом із FPV-шниками

Самознищення по-російськи: окупанти підірвали власний склад разом із FPV-шниками

Бійці бригади Нацполіції «Лють» перехопили радіообмін російського командира з підлеглим. На записі він кричить, що їхні FPV знищили більше російських військових, ніж українських, і видає наказ заборонити підлеглим оснащувати дрони боєприпасами.

На Покровському напрямку ворог 52 рази намагався штурмувати позиції Сил оборони

На Покровському напрямку ворог 52 рази намагався штурмувати позиції Сил оборони

Від початку доби на фронті відбулося 124 бойових зіткнення. Наші захисники зупиняють ворога, тримають рубежі та руйнують плани росіян.

Запеклі бої на Запоріжжі: після маневру на вигідні рубежі Сили оборони зупинили просування ворога

Запеклі бої на Запоріжжі: після маневру на вигідні рубежі Сили оборони зупинили просування ворога

На Запоріжжі тривають інтенсивні бойові дії. Пізно ввечері 11 листопада українські підрозділи, опинившись під комплексним вогневим ураженням противника в районі Рівнопілля, провели маневр і перемістилися на більш вигідні рубежі.

«Думали, що ми їх не знайдемо»: дронарі нищать ворожі опорні пункти в Серебрянському лісі

«Думали, що ми їх не знайдемо»: дронарі нищать ворожі опорні пункти в Серебрянському лісі

На Слов’янському напрямку за минулу добу відбулось 8 штурмових дій противника. Найскладніші ситуації — поблизу населених пунктів Сіверська та Ямполя.

Обмежуємо російські зв’язки в ключових регіонах світу: Президент заслухав доповідь начальника ГУР

Обмежуємо російські зв’язки в ключових регіонах світу: Президент заслухав доповідь начальника ГУР

Президент України Володимир Зеленський заслухав доповідь начальника Головного управління розвідки МО України генерал-лейтенанта Кирила Буданова щодо стану справ.

ВАКАНСІЇ

Механік-водій

від 20000 до 20000 грн

Біла Церква

Військова частина А7298

Водій-електрик у військову частину А4935

від 20000 до 120000 грн

Рівне, Рівненська область

Старший стрілець – оператор портативних цифрових радіостанцій

від 22000 до 52000 грн

Степанівка, Сумська область

Стрілець-зенітник (ДШВ)

Яворів

Яворівський РТЦК та СП

Оператор ПК, військовослужбовець

від 21000 до 21000 грн

Запоріжжя

Бердянський РТЦК та СП

Пілот БПЛА

від 25000 до 125000 грн

Одеса

Рота УБАК (37 ОБрМП)

--- ---