ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Вибухи, пожежі й жертви: чергова ніч російського терору на Дніпропетровщині

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 29 Серпня 2025, 9:06

Минулої доби Дніпропетровська область знову опинилася під масованими атаками російських військ. Внаслідок ударів загинули троє людей, ще понад десять зазнали поранень.

Про це повідомив начальник Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак.

Зокрема, на Синельниківщині загинули двоє місцевих жителів — чоловік і жінка. Ще одна 50-річна жінка дістала поранення. Раніше стало відомо, що на цій же території загинув ще один чоловік, а п’ятеро людей отримали травми.

Росіяни били по Маломихайлівській та Покровській громадах авіабомбами КАБ. Пошкоджені чотири приватні оселі, зруйновані будинок культури, господарські споруди, гараж з автомобілем. Виниклі пожежі вдалося загасити.

Вранці під ударами БПЛА опинилися Слов’янська та Межівська громади. Руйнувань зазнало місцеве підприємство та будівля одного з друкованих видань.

На Нікопольщині атакували райцентр, а також Марганецьку, Мирівську і Покровську громади. Поранено 57-річного чоловіка. Внаслідок ударів пошкоджені багатоквартирний і приватний будинки, адмінбудівля, машини, теплиця та гуртожиток.

По Дніпру російські дрони влучили по інфраструктурному об’єкту та пожежній частині. Поранені двоє людей — 46-річний чоловік у тяжкому стані та 69-річний чоловік у стані середньої тяжкості.

Атака дронів спричинила займання на підприємстві, в житлових будинках, на АЗС та на приватних ділянках, де горіла суха трава. Пожежі ліквідовані.

У Новопільській громаді Криворізького району також сталася пожежа через удар безпілотника, яку вдалося приборкати.

Загалом упродовж доби сили ППО знищили над Дніпропетровщиною вісім ворожих безпілотників.

Як повідомляла АрміяInform, однорічна дитина та 70-річний чоловік зазнали поранень внаслідок ворожої атаки на Запорізький район.

Читайте нас в Telegram
З Краматорська евакуюють пам’ятки для збереження культурної спадщини

У зв’язку з наближенням лінії фронту у Краматорську ухвалено рішення про демонтаж та евакуацію окремих об’єктів культурної спадщини задля їхнього збереження.

$9 тисяч за «бронь»: у Києві викрили правоохоронця, який заробляв на ухилянтах
$9 тисяч за «бронь»: у Києві викрили правоохоронця, який заробляв на ухилянтах

Завершено досудове розслідування щодо правоохоронця, який за гроші обіцяв допомогти оформити фіктивну відстрочку від мобілізації.

«Українці стали взірцем для партнерів»: нацгвардійці завершили масштабні навчання Aurora 2026 у Швеції
«Українці стали взірцем для партнерів»: нацгвардійці завершили масштабні навчання Aurora 2026 у Швеції

Українські нацгвардійці взяли участь у навчаннях Aurora 2026 у Швеції, де оператори БПЛА НГУ також навчали партнерів сучасної роботи з дронами.

Тили палають: росіян знищують за багато кілометрів від фронту
Тили палають: росіян знищують за багато кілометрів від фронту

Оператори батальйону безпілотних систем Signum 59-ї штурмової бригади безпілотних систем імені Якова Гандзюка завдають ударів по логістиці окупантів.

«Франківськ під ударом» — після російської атаки палала багатоповерхівка, людей витягали з вогню
«Франківськ під ударом» — після російської атаки палала багатоповерхівка, людей витягали з вогню

В Івано-Франківську після російської атаки спалахнула пожежа у девʼятиповерховому житловому будинку.

Збивав гелікоптери та БПЛА: воїн «Боржомі» пройшов шлях від солдата до командира батареї
Збивав гелікоптери та БПЛА: воїн «Боржомі» пройшов шлях від солдата до командира батареї

Бойовий шлях Вадима з позивним «Боржомі» зі 156-го зенітного ракетного полку імені Максима Кривоноса розпочався ще у 2014-му — на Донбасі.

ВАКАНСІЇ
Номер обслуги мінометної батареї

від 20000 до 120000 грн

Краматорськ

23 ОМПБ 56 ОМПБр

Начальник відділу (пожежної обслуги)

від 20000 до 20000 грн

Васищеве

Військова частина 3075 НГУ

Водій

від 20300 до 120000 грн

Запоріжжя

Заводський РТЦК та СП

Технік стартового і підйомно-транспортного обладнання, військовослужбовець

від 23500 до 53500 грн

Кам'янка-Бузька

Військова частина А4623

Водій-електрик

від 50000 до 120000 грн

Покровськ

Бахмутський ОБ ТрО (Військова частина А7270)

--- ---