ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Бельгія надасть Україні військову допомогу на 100 млн євро

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 29 Серпня 2025, 14:52

Бельгія надасть Україні 100 мільйонів євро військової допомоги цього року через НАТО «Пріоритетний список потреб України» (PURL).

Про це йдеться в повідомленні міністра у соціальній мережі Х.

Цей пакет допомоги надається на додаток до 1 мільярда євро військової підтримки, яку Бельгія вже передала.

«Я вдячний своєму колезі Тео Франкену, а також бельгійському народу та уряду за підтримку України в нашій боротьбі за свободу!», — написав Денис Шмигаль.

Як повідомляла АрміяInform, Державний департамент США схвалив рішення про можливий продаж Україні авіаційних боєприпасів та супутнього обладнання в межах програми Foreign Military Sale (FMS) на суму $825 млн.

Україна отримає 3350 ракет ERAM та стільки ж вбудованих навігаційних систем GPS/INS (EGI) із захистом від підробки сигналу (SAASM).

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
ЄС посилив санкції санкції проти тіньового флоту рф — Верховна Рада

ЄС посилив санкції санкції проти тіньового флоту рф — Верховна Рада

Європейська Рада запровадила санкції проти п’ятьох фізичних осіб та чотирьох організацій, причетних до підтримки тіньового флоту росії та схем отримання доходів.

Активізувалася дезінформаційна кампанії щодо відключень електроенергії в Україні — ЦПД

Активізувалася дезінформаційна кампанії щодо відключень електроенергії в Україні — ЦПД

У мережі, зокрема в TikTok, поширюються маніпулятивні «інфографіки» та дописи про нібито продаж Україною електроенергії за кордон, тоді як мешканці багатьох міст залишаються без світла. 

На Сумщині ворожі пілоти полюють за велосипедистами-пенсіонерами

На Сумщині ворожі пілоти полюють за велосипедистами-пенсіонерами

За даними слідства, 15 грудня близько 10:30 год у Великописарівській громаді Охтирського району росіяни атакували FPV-дроном велосипедиста. Це вже другий такий випадок за 2 доби.

Вибухнула згідно назві — на Херсонщині знищили російську систему ППО «Тунгуска»

Вибухнула згідно назві — на Херсонщині знищили російську систему ППО «Тунгуска»

Підрозділ Lasar’s Group Нацгвардії у взаємодії з фахівцями Держспецзв’язку та бійцями 39-ї бригади берегової оборони знищив  зенітний ракетно-гарматний комплекс 2С6 «Тунгуска» противника.

Ворожий робот з кулеметом не доїхав до наших позицій

Ворожий робот з кулеметом не доїхав до наших позицій

Бійці батальйону безпілотних систем «Роніни» 65-ї механізованої бригади знищили російський наземний роботизований комплекс зі встановленим кулеметом.

НАТО та JATEC визначили переможців інноваційного конкурсу з медичної евакуації — Міноборони

НАТО та JATEC визначили переможців інноваційного конкурсу з медичної евакуації — Міноборони

NATO Innovation Challenge «Медична допомога в доступному та незахищеному бойовому просторі» назвав кращі проєкти конкурсу з пошуку нових рішень для медичної евакуації в умовах сучасної війни. До складу журі увійшли як представники НАТО, так і України.

ВАКАНСІЇ

Бойовий медик взводу

від 20000 до 120000 грн

Дніпро, Дніпропетровська область

Діловод, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

Водій, військовослужбовець (за контрактом)

від 20300 до 50000 грн

Івано-Франківськ

Івано-Франківський ОТЦК та СП

Начальник зарядно-акумуляторної станції

від 22000 до 22000 грн

Житомир

Військова частина А1724

Стрілець

від 53000 до 120000 грн

Миргород

148 батальйон 116 ОБр Сил ТрО

--- ---