ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

«Небо тут ніколи не буває чистим»: на Лиманському напрямку засилля ворожих дронів

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 27 Серпня 2025, 8:57
Фото: Наталії Кравчук / АрміяInform

Окупаційні російські війська продовжують діяти малими групами на Лиманському напрямку, застосовують велику кількість дронів.

Про це в ефірі «Суспільне.Новини» розповів Василь Денисюк, молодший сержант 66-ї окремої механізованої бригади імені князя Мстислава Хороброго.

«Загалом ситуація в смузі відповідальності бригади мало чим відрізняється від решти фронту, противник намагається обходити наші передові позиції, щоб заходити в тили піхоті. Також намагається досягти наших логістичних маршрутів», — сказав Василь Денисюк.

За його словами, на тих ділянках, де ворогу це вдається, росіяни намагаються накопичуватися, підтягувати резерви. Тож крім оборонних дій українські воїни ведуть і ударно-пошукові дії, щоб виявляти такі групи противника і знищувати тих.

«Багато ворожих «мавіків» розвідувальних або зі скидами, діють ворожі FPV, в тому числі з оптоволокні. Намагаються відрізати наші передові позиції від логістики. На дальніх дистанціях багато ворожих розвідувальних крил, ворог застосовує «Шахеди» для ударів по фронтових містах, чимало дешевших дронів на кшталт «Куб» і «Молнія». Загалом небо тут ніколи не буває чистим», — додав Василь Денисюк.

Як повідомляла АрміяInform, минулої доби на Лиманському напрямку ворог атакував 34 рази. Намагався вклинитися в нашу оборону поблизу населених пунктів Новомихайлівка, Карпівка, Колодязі, Мирне, Торське та у бік населених пунктів Ольгівка, Шандриголове, Ставки, Дронівка та Серебрянка.

«Гріпен» для України: професор Харук про еволюцію шведського «Грифона» та виклики сьогодення
«Гріпен» для України: професор Харук про еволюцію шведського «Грифона» та виклики сьогодення

Оголошення про намір Швеції передати Україні винищувачі JAS-39 Gripen стало однією з найбільш обговорюваних подій у безпековому секторі цього року.

Військова історія в почесних найменуваннях: 34-та окрема бригада морської піхоти «Борисфен»
Військова історія в почесних найменуваннях: 34-та окрема бригада морської піхоти «Борисфен»

Почесні найменування пов’язують сучасні військові частини з видатними діячами, місцевостями чи визначними подіями української історії.

«Апокаліпсис» у Криму: черги на АЗС по 3 км, бензовози застрягли на переправі, а «перекупи» наживаються на кризі
«Апокаліпсис» у Криму: черги на АЗС по 3 км, бензовози застрягли на переправі, а «перекупи» наживаються на кризі

Через логістичний колапс, спровокований мідлстрайками Сил оборони по ворожих тилах, черги на АЗС в окупованому Криму тягнуться на кілометри.

У Дніпрі завершили пошуково-рятувальну операцію: стала відома остаточна кількість загиблих
У Дніпрі завершили пошуково-рятувальну операцію: стала відома остаточна кількість загиблих

У Дніпрі завершилася пошуково-рятувальна операція у житловому кварталі, по якому уночі 2 червня поцілили російські ракети.

Друга група інвалідності — дорого: у Хмельницькому затримали організатора схеми
Друга група інвалідності — дорого: у Хмельницькому затримали організатора схеми

Повідомлено про підозру 35-річному жителю Хмельницького району, який, за даними слідства, організував схему незаконного переправлення військовозобов’язаних.

ВАКАНСІЇ
Водій в Збройних Силах України

від 21000 до 130000 грн

Одеса, Одеська область

Водій-номер обслуги(ППО) військовослужбовець

від 121500 до 126000 грн

Краматорськ, Донецька область

Бойовий медик (за контрактом ЗСУ)

від 20100 до 120000 грн

Вінниця

Вінницький РТЦК та СП

Начальник служби охорони державної таємниці

від 25000 до 30000 грн

Кропивницький

Військова частина А4607

Санітарний інструктор, медик (військова служба за контрактом в ЗСУ)

від 50000 до 120000 грн

Київ

Шевченківський РТЦК та СП (Київ)

Електрик-дизеліст, військовослужбовець

від 21600 до 121600 грн

Львів, Львівська область

--- ---