ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Найбільше ворожих атак за добу зафіксовано на Покровському та Лиманському напрямках — Генштаб ЗСУ

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 26 Серпня 2025, 16:30

Від початку доби між Силами оборони України та російськими загарбниками відбулося 71 бойове зіткнення.

Про це йдеться у зведенні Генерального штабу ЗСУ з оперативною інформацією станом на 16.00 26 серпня.

Чотири атаки ворога відбили українські захисники на Північно-Слобожанському і Курському напрямках, ще один бій триває. Також противник завдав три авіаудари, скинув п’ять КАБів, здійснив 115 обстрілів, зокрема один — із реактивних систем залпового вогню.

На Південно-Слобожанському напрямку ворог чотири рази атакував позиції українських захисників поблизу Глибокого, Вовчанська, Красного Першого та у бік Дорошівки, два бойових зіткнення тривають.

На Куп’янському напрямку наші захисники відбили чотири атаки на позиції українських військ у напрямку населених пунктів Куп’янськ та Нова Кругляківка. Дотепер триває ще одна атака.

На Лиманському напрямку загарбницька армія атакувала 17 разів поблизу населених пунктів Новомихайлівка, Карпівка, Колодязі та у бік населених пунктів Шандриголове, Ставки, Дронівка та Серебрянка. Сили оборони успішно зупинили 10 спроб просування противника, бої тривають.

На Сіверському напрямку ворог чотири рази намагався прорватися в районі Григорівки та у напрямку Серебрянки, Виїмки, Федорівки, отримав відсіч.

На Краматорському напрямку противник два рази безуспішно атакував позиції Сил оборони намагаючись просунутись у бік Ступочок.

На Торецькому напрямку сьогодні загарбник п’ять разів атакував у районі Торецька та в напрямку населених пунктів Бересток, Степанівка.

На Покровському напрямку з початку доби окупанти здійснили 24 спроби потіснити українських захисників із займаних позицій у районах населених пунктів Никанорівка, Новоекономічне, Миролюбівка, Промінь, Лисівка, Котлине, Удачне, Новоукраїнка та у напрямку Володимирівки, Родинського, Покровська, Новопавлівки. Сили оборони стримують натиск противника та відбили 23 атаки, одне бойове зіткнення досі триває.

Сьогодні на Новопавлівському напрямку противник дев’ять разів атакував поблизу населеного пункту Шевченко та у напрямку Філії, Іскри та Олександрограда. Дотепер тривають три бойові зіткнення.

На Гуляйпільському напрямку ворожа авіація завдала удару по Білогір’ю.

На Оріхівському напрямку ворог завдав авіаційного удару по Преображенці.

На Придніпровському напрямку противник один раз безуспішно атакував позиції наших захисників.

На інших напрямках фронту суттєвих змін ситуації не зафіксовано.

Читайте нас у Facebook
Сили оборони уразили об’єкти нафтогазового російського гіганта в порту під Санкт-Петербургом
Сили оборони уразили об’єкти нафтогазового російського гіганта в порту під Санкт-Петербургом

Під час спільної операції Сили оборони України уразили завод «Новатек-Усть-Луга» у Ленінградській області рф.

Наздогнали і знищили два локомотиви: на Запорізькому напрямку наші дронарі «тримають у тонусі» ворога
Наздогнали і знищили два локомотиви: на Запорізькому напрямку наші дронарі «тримають у тонусі» ворога

На Запорізькому напрямку підрозділи полку «Лютваффе» активно працюють по логістиці та ворожим дронарям, підтримуючи операції Сил оборони.

На Чернігівщині затримали озброєних зловмисників, які вчинили напад на ветерана ЗСУ
На Чернігівщині затримали озброєних зловмисників, які вчинили напад на ветерана ЗСУ

Поліція Чернігівщини затримала двох озброєних зловмисників, які вчинили розбійний напад на ветерана Збройних Сил України.

Сили оборони України уразили російський бойовий криголам
Сили оборони України уразили російський бойовий криголам

У ніч на 25 березня на Виборгському суднобудівному заводі в Ленінградській області рф Сил оборони України уразили корабель російських окупантів.

Ержан, по тобі тюрма плаче: винесено вирок черговому кату за вбивство цивільного на Херсонщині
Ержан, по тобі тюрма плаче: винесено вирок черговому кату за вбивство цивільного на Херсонщині

У часи, коли світ досі здригається від свідчень про жахіття, які коїли нацисти під час II Світової Війни, ми живемо у таких реаліях.

«Їх вбивають, день бабака продовжується» — на Лиманському напрямку ворог б’є по переправах і греблях
«Їх вбивають, день бабака продовжується» — на Лиманському напрямку ворог б’є по переправах і греблях

На Лиманському напрямку триває наступ ворога. Почалася весняно-літня кампанія, про яку багато говорили багато в медійному просторі.

ВАКАНСІЇ
Стрілець-снайпеp

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Стрілець

від 20000 до 100000 грн

Надвірна

Надвірнянський РТЦК та СП

Стрілець

від 50000 до 120000 грн

Вся Україна

66 ОМБр ім. князя Мстислава Хороброго

Вогнеметник (ЗСУ)

від 20000 до 120000 грн

Криве Озеро

Третій відділ Первомайського РТЦК та СП

Водій-слюсар

від 20000 до 120000 грн

Біла Церква

Центр рекрутингу української армії

терміново водій в ЗСУ

від 20100 до 123000 грн

Чортків, Тернопільська область

--- ---