«Я мрію про те, щоб бути корисним — допомагати, захищати. Робити свою роботу якісно та в тіні, як супергерой: його ніхто не бачить, але на ньому тримається державна…
Сили оборони спрямовують зусилля на зрив виконання російськими загарбниками планів наступу та виснаження їхнього бойового потенціалу. На фронті відбулося 134 бойових зіткнень, противник завдав 45 авіаційних ударів, скинув 81 КАБ.
Про це інформує Генеральний штаб ЗС України.
Крім того, застосував 1439 дронів-камікадзе, здійснив 3169 обстріли населених пунктів та позицій наших військ.
На Північно-Слобожанському і Курському напрямках українські воїни відбили дві штурмових дій окупантів. Також ворог завдав п’ять авіаційних ударів, застосувавши 17 керованих авіабомб, та здійснив 165 обстрілів.
На Південно-Слобожанському напрямку противник намагався штурмувати позиції наших підрозділів в районах населених пунктів Вовчанськ, Амбарне та у бік Зеленого, українськими підрозділами відбито п’ять атак, один бій наразі триває.
Дві атаки відбили українські захисники на Куп’янському напрямку у районі Загризового та в напрямку Куп’янська.
На Лиманському напрямку українські воїни зупинили вісім атак загарбників у районах населених пунктів Греківка, Рідкодуб, Колодязі, Мирне та у бік Шандриголового, Дронівки, Серебрянки. П’ять бойових зіткнень тривають.
На Сіверському напрямку противник здійснив вісім наступальних дій у районах Григорівки, Переїзного, Федорівки та у напрямку Сіверська.
На Краматорському напрямку наші захисники зупинили 11 спроб загарбників просунутися у районі Часового Яру та в напряму Маркового, Ступочок, Предтечиного, Білої Гори. Два боєзіткнення тривають.
На Торецькому напрямку окупанти дев’ять разів штурмували позиції наших оборонців в районі Щербинівки та у напрямку Плещіївки, Катеринівки, Полтавки та Попового Яру. Сили оборони стійко стримують натиск та відбили всі штурмові дії противника.
На Покровському напрямку ворог здійснив 40 атак. Окупанти намагались йти вперед поблизу населених пунктів Маяк, Никанорівка, Нове Шахове, Красний Лиман, Новоекономічне, Миролюбівка, Сухий Яр, Лисівка, Звірове, Котлине, Удачне, Горіхове Новоукраїнка та у бік населених пунктів Родинське, Покровськ, Балаган, Молодецьке, Філія. П’ять бойових зіткнень досі тривають.
На Новопавлівському напрямку українські підрозділи зупинили 19 атак окупантів у районах населених пунктів Вільне Поле, Маліївка, Воскресенка, Темирівка, Ольгівка та у бік Іванівки, Запорізького, на разі триває вісім бойових зіткнень.
На Гуляйпільському та Оріхівському напрямках ворог наступальних дій не проводив.
На Придніпровському напрямку дві спроби противника просунутись вперед на позиції українських підрозділів зазнали невдачі.
Також у відомстві відзначили воїнів 153 окремої механізованої бригади, які ефективно дають відсіч противнику.
Як повідомляла АрміяInform, воїни бригади «Спартан» продовжують завдавати значних втрат російським окупантам на Покровському напрямку, щодня ліквідуючи їх десятками.
@armyinformcomua
Бійці 421-го батальйону безпілотних систем «Сапсан» ДШВ ЗСУ знищили окупанта, який збирався полювати за нашими дронами.
Викрито міжнародну організовану групу, яка налагодила канал незаконного переправлення чоловіків призовного віку через державний кордон України.
Військовослужбовець 413-го полку «Рейд» та експерт з озброєнь Іван Киричевський розповів про те, як Ту-141 «Стриж» став першим українським діпстрайк-дроном.
На Вінниччині прикордонники зупинили трьох військовозобов’язаних, які намагалися перепливти Дністер і втекти до Молдови.
Оператори батальйону безпілотних систем 63-ї механізованої Лиманської бригади у вкрай важких умовах вивезли двох поранених побратимів.
Боєць 425-го штурмового полку «Скеля» з позивним «Голландець» зайшов на позицію ще 12 листопада 2025 року.
Помічник військового коменданта, військовослужбовець
Запоріжжя
Комендатура військових сполучень Запоріжжя
«Я мрію про те, щоб бути корисним — допомагати, захищати. Робити свою роботу якісно та в тіні, як супергерой: його ніхто не бачить, але на ньому тримається державна…