ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Застали ворога зненацька: ГУР та Третій корпус звільнили Новомихайлівку на Покровському напрямку

Важливі новини Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 24 Серпня 2025, 18:31

Спецпризначенці Головного управління розвідки та бійці Третього армійського корпусу повернули під контроль Сил оборони Новомихайлівку Покровського району Донецької області.

Про це у неділю, 24 серпня, повідомили на Telegram-каналі ГУР, опублікувавши відео із зачисткою села від сил противника.

«Успішну наступальну операцію проведено силами департаменту активних дій ГУР МО України, зокрема підрозділу „Артан“, і 2-го штурмбату Третьої штурмової бригади. Підрозділи вибили окупантів та відновили контроль над населеним пунктом Новомихайлівка», — йдеться у повідомленні.

Як зазначають українські бійці, згідно з ворожими перехопленнями, операція застала окупантів зненацька, ставши для них неприємним сюрпризом.

Генштаб ЗСУ підтвердив удари по морському терміналу Усть-Луга та низці інших логістичних об’єктів рф
Генштаб ЗСУ підтвердив удари по морському терміналу Усть-Луга та низці інших логістичних об’єктів рф

«Ворог втратив близько роти особового складу та був змушений перекидати резерви з інших ділянок фронту. Завдяки злагодженій роботі розвідки, штурмовиків, важкої техніки та БПЛА українські підрозділи поліпшили тактичне положення та посилили оборону смуги на напрямку. Станом на зараз Новомихайлівка зачищена від росіян і перебуває під повним контролем української армії. Наші прапори повертаються туди, де й мають бути», — підкреслили у розвідці.

Відбили ще три села — Головком ЗСУ відвідав воїнів, які тримають оборону на Покровському напрямку
Відбили ще три села — Головком ЗСУ відвідав воїнів, які тримають оборону на Покровському напрямку

До речі, якщо вас цікавить спеціалізований та аналітичний контент про військову справу — підпишіться на телеграм-канал АрміяInform

Читайте нас в Telegram
За три дні опинилась у ЗСУ: історія захисниці Дарини

Дарина служить офіцеркою групи контролю бойового стресу 157-ї механізованої бригади. До Лав Збройних Сил України вона потрапила за власним бажанням.

Угруповання СБС збило вже понад 21 000 ворожих БПЛА
Угруповання СБС збило вже понад 21 000 ворожих БПЛА

За 10 місяців угруповання Сил безпілотних систем ЗСУ збило понад 21 000 ворожих БПЛА літакового типу.

Полювання з засідки: десантники показали останні сюрпризи для окупантів
Полювання з засідки: десантники показали останні сюрпризи для окупантів

Бійці батальйону безпілотних систем «Рубака» 77-ї аеромобільної Наддніпрянської бригади налаштували своєї «ждунів» на ворожих штурмовиків.

Сили оборони уразили хімзавод у Воронезькій області росії
Сили оборони уразили хімзавод у Воронезькій області росії

Сили оборони України уразили хімічний завод у місті Розсош Воронезької області росії.

Відстежувала наших військових для ворога: жительку Дніпровщини засуджено до 15 років позбавлення волі
Відстежувала наших військових для ворога: жительку Дніпровщини засуджено до 15 років позбавлення волі

Суд визнав мешканку області винною у передачі представникам держави-агресора інформації про переміщення та розташування підрозділів ЗСУ на території області.

«Шлях» не туди: у Києві викрили схему незаконного переправлення чоловіків за кордон
«Шлях» не туди: у Києві викрили схему незаконного переправлення чоловіків за кордон

Викрито та припинено діяльність схеми незаконного переправлення десятків військовозобов’язаних через державний кордон.

ВАКАНСІЇ
Старший бойовий медик роти

від 21000 до 21000 грн

Київ

168 окремий батальйон 120 ОБр Cил ТрО

Гранатометник

від 21000 до 121000 грн

Покровськ

107 ОБТРО м. Маріуполь

Старша медична сестра

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Інженер автомобільної та бронетанкової служби, діловод

від 10000 до 15000 грн

Запоріжжя

Військова частина А3130

Офіцер відділення спеціальних заходів

від 28000 до 150000 грн

Київ

Єдиний рекрутинговий центр ССО ЗСУ

--- ---