ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

«Змусили складати заліки, ставимо незадовільно» — у ВМС розповіли, як «допомагали» навчати флот окупантів

Новини
22 Серпня 2025, 16:49
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google
Дмитро Плетенчук
Dmytro Pletenchuk

Окупаційна влада Криму повідомила, що нещодавні вибухи в Севастополі, то були «максимально наближені до бойових» навчання Чорноморського флоту рф і служб реагування. Та якщо це були навчання, то наблизили їх до бойових якраз Військово-Морські Сили ЗСУ.

Про це в ефірі телемарафону «Єдині новини» сказав речник Військово-Морських Сил ЗСУ капітан 2 рангу Дмитро Плетенчук.

За офіційною інформацією ЗСУ, в результаті атаки сили і засоби ВМС знищили пункт базування безпілотних літальних апаратів «Форпост» на аеродромі Херсонес у місті Севастополь. І це, за словами Дмитра Плетенчука, означає одне — повідомлення ,які розміщує «влада» тимчасово окупованої території Криму, не відповідає дійсності.

«Фактично ми долучилися до проведення цих „навчань“. Змусили складати їх заліки, ставимо їм незадовільні оцінки. Враховуючи те, що в результаті вони втратили не тільки пункт управління, а й місця зберігання відповідних засобів ведення розвідки повітряної», — розповів речник Військово-Морських Сил.

Кожен такий кейс — великий успіх, враховуючи ті умови, в яких умовах він був здійснений. Його попередні етапи, за словами Дмитра Плетенчука, можна було побачити місяць тому, коли періодично знищувалися засоби ведення радіолокаційної розвідки. І це надало більше можливостей для подальших дій.

«Це, в принципі, класика подібних операцій. Вони втрачають деякі спроможності щодо висвітлення обстановки, у нас з’являється можливість ці об’єкти знищувати. І ми, звісно, за будь-якої нагоди обов’язково скористаємося, і будемо робити це надалі. Тому що ці об’єкти є загрозою», — зазначив Дмитро Плетенчук.

Як повідомляла АрміяInform, Силами та засобами ВМС ЗС України було знищено пункт базування БПЛА «Форпост» (Mohajer-6) на аеродромі «Херсонес» тимчасово окупованого Криму.


Кремль готується до виборів, яких боїться більше за санкції: СЗР про кризу всередині рф
Кремль готується до виборів, яких боїться більше за санкції: СЗР про кризу всередині рф

Напередодні виборів до Держдуми російська влада дедалі важче приховує втому суспільства від війни та наростання внутрішньої кризи.

«Робота», на яку можна не ходити за $25 тисяч: на Закарпатті судитимуть адвоката та директора філії коледжу
«Робота», на яку можна не ходити за $25 тисяч: на Закарпатті судитимуть адвоката та директора філії коледжу

Прокурори Закарпатської обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт щодо адвоката та директора регіональної філії приватного коледжу.

Полювання на операторів: десантники 81-ї бригади зривають дронові атаки рф на Слов’янському напрямку
Полювання на операторів: десантники 81-ї бригади зривають дронові атаки рф на Слов’янському напрямку

Українські десантники методично знищують ретранслятори, антени та пускові позиції російських БПЛА, позбавляючи ворога переваги в повітрі.

Судитимуть сестер, які за $4000 обіцяли оформити фіктивну інвалідність військовозобов’язаним чоловікам для виїзду за кордон
Судитимуть сестер, які за $4000 обіцяли оформити фіктивну інвалідність військовозобов’язаним чоловікам для виїзду за кордон

На Дніпропетровщині завершили досудове розслідування стосовно двох мешканок Синельниківського району.

ВАКАНСІЇ
WorkUa Офіцер групи планування штабу

від 21000 до 50000 грн

Запоріжжя

79 окремий батальйон 102 ОБр Сил ТрО

WorkUa Монтажник зв’язку, антенник

від 50000 до 120000 грн

Ужгород

68 ОЄБр ім. Олекси Довбуша

WorkUa Психолог

від 20000 до 50000 грн

Слов'янськ

Військова частина 2240 НГУ

Olx Робота/Військовослужбовець ЗСУ/Вінниця та Область/Без досвіду

від 20100 до 120000 грн

Михайлівці, Вінницька область

Olx Радіотелефоніст, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Дніпро, Дніпропетровська область

Olx Оператор вздоду радіорозвідки / ЗСУ / 61 ОМБр

від 20000 до 120000 грн

Чорноморське

61 ОМБр