ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

СБУ затримала російського «крота» в бригаді морпіхів ЗСУ

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 21 Серпня 2025, 14:21

Військова контррозвідка Служби безпеки викрила в одному з підрозділів морської піхоти російського агента. Ним виявився офіцер — командир взводу безпілотних авіакомплексів, який воював на південному фронті.

Про це інформує Служба безпеки України.

За даними слідства, зрадник передавав окупантам геолокації свого підрозділу для коригування обстрілів, а також наводив російські удари по запасних командних пунктах і складах боєприпасів інших частин Сил оборони. Крім того, він займався пошуком кандидатів для вербування до агентурної мережі фсб рф серед українських військових.

СБУ задокументувала його діяльність та завчасно провела заходи для убезпечення позицій і особового складу. На фінальному етапі спецоперації офіцера затримали за місцем базування його підрозділу.

Під час обшуків у нього вилучили флешку з таємними даними та два телефони, з яких він виходив на зв’язок з російським куратором. Встановлено, що військового завербували через його родичів із тимчасово окупованої Луганщини.

Зраднику повідомили про підозру за ч. 2 ст. 111 Кримінального кодексу України — державна зрада, вчинена в умовах воєнного стану. Суд обрав йому запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без права внесення застави. Йому загрожує довічне ув’язнення з конфіскацією майна.

Комплексні заходи проводилися за процесуального керівництва Миколаївської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Південного регіону.

Як повідомляла АрміяInform, агента фсб, який на Краматорському напрямку проводив розвідку поблизу українських позицій та наводив на них російські керовані авіабомби, засуджено до 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Читайте нас у Facebook
@armyinformcomua
Наводила російську балістику на Чернігівщині — отримала 15 років
Наводила російську балістику на Чернігівщині — отримала 15 років

Тривале позбавлення волі відбуватиме агентка гру рф, яка встановлювала «відеопастку», щоб навести російську балістику по Чернігівщині.

Майже 45 тисяч «Шахедів» та понад 500 «Іскандерів» — Повітряні Сили підбили підсумки за чотири роки
Майже 45 тисяч «Шахедів» та понад 500 «Іскандерів» — Повітряні Сили підбили підсумки за чотири роки

Із 24 лютого 2022 року протиповітряна оборона України знищила понад 140 000 повітряних цілей.

Військовий, який добровільно повертається із СЗЧ із-за кордону, може почати службу з чистого аркуша
Військовий, який добровільно повертається із СЗЧ із-за кордону, може почати службу з чистого аркуша

Андрій Суржик розповів, як військовий перебуваючи в СЗЧ може поновитися на службі.

Вчинив сексуальне насильство під час окупації Київщини: до суду скеровано справу військового рф
Вчинив сексуальне насильство під час окупації Київщини: до суду скеровано справу військового рф

До суду скеровано обвинувальний акт щодо військового рф, який під час окупації Київщини у березні 2022 року вчинив злочин стосовно місцевої мешканки.

Підозру отримали троє російських генералів, які віддавали накази на обстріли мирного населення Дніпропетровщини
Підозру отримали троє російських генералів, які віддавали накази на обстріли мирного населення Дніпропетровщини

За даними слідства, через атаки загинули 16 мирних людей і ще 21 було поранено, серед них четверо дітей.

15 років ув’язнення за держзраду: уродженець Запоріжжя воював проти ЗСУ у складі армії рф
15 років ув’язнення за держзраду: уродженець Запоріжжя воював проти ЗСУ у складі армії рф

36-річного громадянина України, який воював проти ЗСУ у складі армії держави-агресора, затримали у грудні 2025 року після потрапляння в полон.

ВАКАНСІЇ
Інженер

Дніпро

93-тя окрема механізована бригада «Холодний Яр"

Кочегар (128 окрема гірсько-штурмова Закарпатська бригада)

від 22000 до 122000 грн

Мукачеве, Закарпатська область

Такелажник, військовослужбовець

від 22000 до 22000 грн

Київ

Військова частина А2788

Командир взводу

від 24000 до 50000 грн

Одеса

Військова частина А2238

Перекладач з іспанської мови

від 20000 до 120000 грн

Дніпро

108 окрема бригада ТрО ЗСУ

Військовий юрист

від 21000 до 121000 грн

Вся Україна

1 центр рекрутингу Сухопутних військ ЗСУ

--- ---