У ніч на 11 червня вони завдали нових ударів, внаслідок яких було пошкоджено мости на сухопутних в’їздах до півострова. Зокрема,…
На Сумщині сьогодні, 21 серпня, російські війська прицільним ударом знищили автомобіль медиків у Середині-Буді.
Про це повідомив начальник Сумської ОВА Олег Григоров.
«Вранці ворог атакував транспорт дронами, коли машина виїхала для надання паліативної допомоги пацієнту. У момент удару медик перебував у квартирі, а водій — біля під’їзду. Обидва, на щастя, залишилися неушкодженими», — йдеться в повідомленні.
Згодом росіяни знову вдарили по громаді. Постраждав цивільний чоловік, його госпіталізували.
Як повідомляла АрміяInform, у ніч на 21 серпня російські війська за допомогою «Шахедів» та ракет завдали комбінованого удару по Львову. Загинула людина, ще двоє — постраждали.
Також окупанти атакували територію одного з підприємств у місті Мукачево.
У Київській області рятувальники ліквідували пожежу на площі 2000 квадратних метрів, що виникла внаслідок російського удару БПЛА.
Втрати російської армії минулої доби становили 1300 одиниць особового складу, чотири танки та 78 артилерійських систем.
Масованого удару безпілотниками цієї ночі ворог завдав по об’єкту цивільної інфраструктури у Шосткинській громаді на Сумщині.
Навідник 155 окремого батальйону територіальної оборони
від 21000 до 51000 грн
Степанівка, Сумська область
У ніч на 11 червня вони завдали нових ударів, внаслідок яких було пошкоджено мости на сухопутних в’їздах до півострова. Зокрема,…