Серед нових контрактників — молодий військовий, який нещодавно відслужив за умовами «Контракту 18‒24» і тепер уклав шестимісячний піхотно-штурмовий контракт. Про…
Безпілотники Головного управління розвідки Міністерства оборони України завдали удару по логістиці російських військ у Воронезькій області.
Про у неділю, 17 серпня, повідомила з посиланням на власні джерела Армія TV.
«Сьогодні бійці Головного управління розвідки уразили інфраструктуру вузлової залізничної станції „Ліски“ у Воронезькій області. Операцію здійснили разом із підрозділами ДПСУ та іншими складовими Сил Оборони України», — йдеться у повідомленні.
Наразі встановлено, що внаслідок удару були пошкоджені залізничне сполучення.
«Залізничний транспорт не може пройти через станцію. Відтак росіяни не отримають боєприпаси та особовий склад. Станція „Ліски“ є важливим залізничним вузлом в системі логістичного забезпечення угруповань ворожих військ на тимчасово окупованій частині України», — зазначили у розвідці.

Наші пілоти тримають під контролем логістику противника через річку Чорний Жеребець, а також б’ють російській логістиці від Кремінної.
Дронарі Apachi продовжують системно працювати по найважливіших цілях противника, завдаючи йому втрат у техніці, засобах зв’язку та живій силі.
У Чернігівській області засудили до 6 років ув’язнення військовослужбовця, який закликав до національної ворожнечі.
Серед нових контрактників — молодий військовий, який нещодавно відслужив за умовами «Контракту 18‒24» і тепер уклав шестимісячний піхотно-штурмовий контракт. Про…