ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

Другосортне «м’ясо»: в росії урізають виплати новобранцям з окремих регіонів

Новини
15 Серпня 2025, 10:37
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google
Ілюстративне фото. Окупанти у Мелітополі

На тлі дефіциту федерального російського бюджету, що зростає, та поглиблення фінансових негараздів в регіонах росія змушена економити навіть на головному ресурсі своєї кривавої війни — гарматному м’ясі.

Про це повідомило Головне управління розвідки МОУ.

Відразу в декількох суб’єктах російської федерації різко скоротили місцеві одноразові виплати тим, хто підписує контракт з окупаційною армією.

Зокрема, у Башкирії сума таких виплат впала з 1,6 млн до 1 млн рублів, у Ямало-Ненецькому окрузі — з 3,1 до 1,9 млн, у Бєлгородській області — з 3 млн до 800 тисяч, у Ніжегородській — з 3 до 1,5 млн рублів.

Водночас у низці регіонів виплати зростають: у Татарстані підняли бонус до 3,1 млн рублів, у рязанській області обіцяють доплачувати на 1 млн більше, у Кабардино-Балкарії підвищили суму з 1,5 до 1,8 млн.

Таким чином, в росії формалізується «кастова система», в якій життя громадян різних регіонів оцінюється по-різному.

Фінансова діра «недоімперії» зростає рекордними темпами. Лише за січень-липень 2025 року дефіцит бюджету рф сягнув 61 млрд доларів, що майже в чотири рази перевищує початковий план у 14,6 млрд.

Головні причини — падіння нафтогазових доходів, зрив податкових планів і стрімке зростання військових витрат.


«Виявляємо і знищуємо»: бійці 33 ОШП зривають спроби ворога накопичувати сили
«Виявляємо і знищуємо»: бійці 33 ОШП зривають спроби ворога накопичувати сили

Бійці 33-го окремого штурмового полку не дають змоги російським загарбникам накопичувати свої сили та засоби.

Обіцяв працевлаштування, «бронь» і зняття з розшуку: у Харкові затримали 25-річного молодика
Обіцяв працевлаштування, «бронь» і зняття з розшуку: у Харкові затримали 25-річного молодика

У Харкові правоохоронці викрили 25-річного молодика, який вирішив «підзаробити» на охочих уникнути мобілізації.

Бійці Signum виявили і знищили лігво російських дронарів та їхні БПЛА
Бійці Signum виявили і знищили лігво російських дронарів та їхні БПЛА

Оператори БПЛА підрозділу Signum виявили та уразили локацію, з якої ворог запускав розвідувальні БПЛА.

Активувала росіянам Starlink за дозу: СБУ викрила трьох агентів рф у Дніпрі та Житомирі
Активувала росіянам Starlink за дозу: СБУ викрила трьох агентів рф у Дніпрі та Житомирі

Служба безпеки України заблокувала ще дві схеми незаконної реєстрації супутникових терміналів Starlink для збройних угруповань рф.

ВАКАНСІЇ
RobotaUa Стаpший pозвідник, стрілець-снайпеp

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

WorkUa Командир бойової машини

від 21000 до 121000 грн

Вся Україна

1 центр рекрутингу Сухопутних військ ЗСУ

RobotaUa Електрик-Військовослужбовець

від 20100 до 125000 грн

Дніпро

Косівський РТЦК та СП

RobotaUa Гранатометник

від 20000 до 120000 грн

Вся Україна

22 окремий мотопіхотний батальйон 92 ОШБр

WorkUa Оператор РЛС

від 21000 до 21000 грн

Запоріжжя

Бердянський РТЦК та СП

Olx Оператор протитанкового ракетного комплексу 14 ОМБр

від 23000 до 123000 грн

Володимир, Волинська область

ПУБЛІКАЦІЇ