ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

На Херсонщині росіяни понівечили газопровід і сотню будинків

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 14 Серпня 2025, 8:32
Ілюстративне фото

Минулої доби на Херсонщині внаслідок російської агресії чотири людини загинули, ще шість — дістали поранення.

Про це повідомив начальник Херсонської ОВА Олександр Прокудін 14 серпня.

Під ворожим дроновим терором та артилерійськими обстрілами перебували близько 40 населених пунктів Херсонської області.

«російські військові били по соціальній інфраструктурі; житлових кварталах населених пунктів області, зокрема пошкодили 109 приватних будинків. Також окупанти понівечили газопровід, господарчу споруду, автівку швидкої, сільгосптехніку та приватні автомобілі», — йдеться в повідомленні.

У Херсонській обласній прокуратурі заявили, що ввечері 13 серпня російські загарбники вдарили по Бургунці. Унаслідок атаки загинув чоловік 1950 року народження.

Як повідомляла АрміяInform, минулої доби на Херсонщині росіяни атакували автівку екстреної медичної допомоги.

Читайте нас в Telegram
З Краматорська евакуюють пам’ятки для збереження культурної спадщини
З Краматорська евакуюють пам’ятки для збереження культурної спадщини

У зв’язку з наближенням лінії фронту у Краматорську ухвалено рішення про демонтаж та евакуацію окремих об’єктів культурної спадщини задля їхнього збереження.

$9 тисяч за «бронь»: у Києві викрили правоохоронця, який заробляв на ухилянтах
$9 тисяч за «бронь»: у Києві викрили правоохоронця, який заробляв на ухилянтах

Завершено досудове розслідування щодо правоохоронця, який за гроші обіцяв допомогти оформити фіктивну відстрочку від мобілізації.

«Українці стали взірцем для партнерів»: нацгвардійці завершили масштабні навчання Aurora 2026 у Швеції
«Українці стали взірцем для партнерів»: нацгвардійці завершили масштабні навчання Aurora 2026 у Швеції

Українські нацгвардійці взяли участь у навчаннях Aurora 2026 у Швеції, де оператори БПЛА НГУ також навчали партнерів сучасної роботи з дронами.

Тили палають: росіян знищують за багато кілометрів від фронту
Тили палають: росіян знищують за багато кілометрів від фронту

Оператори батальйону безпілотних систем Signum 59-ї штурмової бригади безпілотних систем імені Якова Гандзюка завдають ударів по логістиці окупантів.

«Франківськ під ударом» — після російської атаки палала багатоповерхівка, людей витягали з вогню
«Франківськ під ударом» — після російської атаки палала багатоповерхівка, людей витягали з вогню

В Івано-Франківську після російської атаки спалахнула пожежа у девʼятиповерховому житловому будинку.

Збивав гелікоптери та БПЛА: воїн «Боржомі» пройшов шлях від солдата до командира батареї
Збивав гелікоптери та БПЛА: воїн «Боржомі» пройшов шлях від солдата до командира батареї

Бойовий шлях Вадима з позивним «Боржомі» зі 156-го зенітного ракетного полку імені Максима Кривоноса розпочався ще у 2014-му — на Донбасі.

ВАКАНСІЇ
Оператор систем РЕБ

від 22000 до 22000 грн

Одеса

Військова частина А0528

Middle Product Support

Вся Україна

Структура цифрової трансформації Сил Оборони

Стрілець-зенітник, військовослужбовець у ЗСУ

від 50000 до 120000 грн

Київ

66 ОМБр ім. князя Мстислава Хороброго

Солдат

від 21000 до 121000 грн

Миколаїв

1 відділ Сватівського РТЦК та СП

Технік служби захисту інформації

від 20100 до 50000 грн

Краматорськ

Донецький зональний відділ ВСП

Штурман БПЛА

від 50000 до 50000 грн

Київ

412 ОББпС 101 ОБрО ГШ ЗСУ

--- ---