Скандал на вулиці, обурений допис у соцмережах, тривога перед ВЛК та невідомістю — усе це стало частиною реальності, яку не можна просто винести за дужки. Але за цією…
Бійці взводу «Штурм» Легіону «Свобода Росії» виявили та знищили новітній російський комплекс радіоелектронної боротьби «Чорне Око», який приглушував роботу українських «Мавіків» та FPV-дронів.
Про це повідомили на сторінці підрозділу.
«Чорне Око» — це новітня технологія противника, що створює потужне випромінювання на частотах 2,4 і 5,8 ГГц, блокуючи як розвідувальні, так і ударні українські безпілотники.
«Треба було шукати, звісно, але потім ударний БПЛА взводу „ШТУРМ“ делікатно його розібрав», — з іронією зазначили бійці.
Після успішного ураження вони додали: «Нарешті небо в нашій зоні відповідальності знову чисте».
Як повідомляла АрміяInform, на Сіверському напрямку оператори безпілотників батальйону Signum продемонстрували злагоджену роботу під час відбиття ворожого штурму, ліквідувавши танки, БТР-82 та іншу техніку окупантів.
Піднімаючи грошове забезпечення військовослужбовцям, Міністерство оборони України не могло не підняти його командирам.
За перші дні роботи спрощеного механізму добровольного повернення з СЗЧ, вже подано 80 рапортів на переведення, з яких 22 погоджені.
Скандал на вулиці, обурений допис у соцмережах, тривога перед ВЛК та невідомістю — усе це стало частиною реальності, яку не можна просто винести за дужки. Але за цією…