ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

ДРГ та вуличні бої: окупанти намагаються взяти Покровськ у кільце

Новини
7 Серпня 2025, 8:38
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Ситуація на Покровському напрямку нині залишається надскладною. Окупант цілеспрямовано намагається обійти Покровськ і Мирноград, створити кільце оточення, проте українські військові тримають позиції.

Про це розповів головний сержант взводу безпілотних авіаційних комплексів 25-ї окремої повітрянодесантної бригади з позивним «Шеф».

Він зазначив, що ворог постійно намагається просунутися і закріпитися, щоб розширити зону відповідальності. Активно накопичуються сили для штурмів, а на передовій постійно діють диверсійно-розвідувальні групи, які намагаються непомітно проникнути на українські позиції. Минулого тижня фіксувалися спроби прориву в саме місто — подекуди доходило до вуличних боїв.

Ворог використовує тактику малих штурмових груп без залучення бронетехніки. Здебільшого піхота просувається пішки або на легкому транспорті — багі, мотоцикли. Штурми супроводжуються масовим використанням FPV-дронів і дронів на оптоволокні, які намагаються вразити техніку, пункти постачання та живу силу.

Сержант «Шеф» додав, що з іншого боку фронту стоять незмінні підрозділи противника — здебільшого мотострілецькі частини, які утримують цей відтинок вже понад пів року. Втім, українські захисники тримають оборону, зриваючи плани окупанта оточити стратегічно важливі міста.

Як повідомляла АрміяInform, загалом протягом минулої доби зафіксовано 147 бойових зіткнень.


З тюрми потрапив на війну і здався дрону «Скелі»: окупант замість «обнулення» своїми вибрав полон
З тюрми потрапив на війну і здався дрону «Скелі»: окупант замість «обнулення» своїми вибрав полон

Оператори БПЛА 425-го штурмового полку «Скеля» взяли в полон окупанта, який потрапив на війну з російської тюрми, де сидів за крадіжку велосипеда.

«Сталевий кордон» вполював дві гармати, міномет та транспорт противника
«Сталевий кордон» вполював дві гармати, міномет та транспорт противника

Бійці «Сталевого кордону» продовжують завдавати відчутних втрат російським окупаційним силам на Північно-Слобожанському та Курському напрямках.

Буде сидіти: Верховний Суд залишив без змін вирок агенту, який «зливав» дані про ДніпроГЕС
Буде сидіти: Верховний Суд залишив без змін вирок агенту, який «зливав» дані про ДніпроГЕС

Прокурори у Верховному Суді відстояли законність вироку 58-річному жителю Запоріжжя, засудженому за державну зраду.

Ворог вдарив по складу ЮНІСЕФ: росіяни знищили гуманітарну допомогу для українських дітей на суму в мільйони доларів
Ворог вдарив по складу ЮНІСЕФ: росіяни знищили гуманітарну допомогу для українських дітей на суму в мільйони доларів

Під ворожим ударом опинився склад ЮНІСЕФ, де зберігалася гуманітарна допомога для українських дітей і сімей, які постраждали від війни.

ВАКАНСІЇ
RobotaUa Рульовий-мотоpист, військовий

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

RobotaUa Стаpший навідник, військовий

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Olx Національна Гвардія України

від 21000 до 30000 грн

Київ, Київська область

WorkUa Фельдшер медичного пункту (ЗСУ)

від 50000 до 120000 грн

Київ

243 окремий батальйон Сил ТрО

WorkUa Машиніст екскаватора, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Вся Україна

808 ОПП

WorkUa Бойовий медик

від 20300 до 120000 грн

Запоріжжя

Заводський РТЦК та СП

ПУБЛІКАЦІЇ