Так мешканець Кропивницього відреагував на законні вимоги працівника Національної поліції України та військовослужбовців Збройних Сил України з ТЦК та СП…
На Покровському напрямку, в зоні відповідальності 59-ї бригади, зменшилася інтенсивність штурмів. Це пов’язують з концентрацією окупантів на одній меті — захопленні Покровська.
Про це в ефірі «Еспресо» розповів Тарас Мишак, пресофіцер 59-ї окремої штурмової бригади Сил безпілотних систем.
За його словами, позиції бригади ближче до кордонів Донецької та Дніпропетровської областей, і ситуація там дещо стабілізувалась. Очевидно, що росіяни сконцентрували свої зусилля на іншому відтинку фронту — штурмі Покровська. Тож і кількість атак у зоні відповідальності 59-ї бригади зменшилася.
«Небо наразі затягнуто хмарами. Другий день погода дещо дощова, і це трохи знижує активність ворожих дронів. Але зазвичай створена така „кілзона“ біля фронту, де просто кишать ворожі дрони. І ми таку зону створили у них в тилу. Це приблизно до 10 кілометрів від лінії бойового зіткнення, де будь-які переміщення є вкрай небезпечними», — розповів Тарас Мишак.
Хоч «кілзона» працює дуже ефективно, росіяни продовжують атаки. Очевидно, припускає Мишак, своїх командирів вони бояться більше, ніж українських дронів. Ці штурми іноді мають дуже безглуздий вигляд.
«Вони просто йдуть через поле. Здавалося б, неминуча смерть, але їх це не зупиняє. Дуже часто це закінчується фатально. Після цього відправляється наступна група, і так це може тривати цілу добу. Одні померли, інші висунулись. І буває так, що вже дронів не вистачає, щоб їх знищувати. Можливо, на це вони розраховують — що в них буде більше піхотинців, ніж у нас дронів», — зазначив пресофіцер 59-ї окремої штурмової бригади Сил безпілотних систем.
Як повідомляла АрміяInform, по всій території Запорізької області ворог перегруповується і готує нові штурми. Проте це не значить, що штурмові дії зупинилися — лише зменшилася їхня інтенсивність.
@armyinformcomua
Сьогодні в межах репатріаційних заходів в Україну повернули 1003 тіла, які, за твердженням російської сторони, належать українським військовослужбовцям.
Сили оборони України утримують позиції в межах Серебрянки та Дронівки, а також на прилеглих рубежах. Інформація про нібито захоплення цих населених пунктів противником не відповідає дійсності.
В Україні зафіксували зростання шахрайських схем, у яких зловмисники використовують штучний інтелект, щоб маніпулювати родинами українських військових і виманювати гроші або персональні дані.
Міністерство оборони України розпочало тестування цифрової системи «Майно», яка має спростити облік військового майна у підрозділах та зменшити навантаження на службовців забезпечення.
У прифронтовій смузі ремонтно-відновлювальний батальйон 3-ї окремої важкої механізованої Залізної бригади безперервно відновлює й модернізує бронетехніку, готуючи її до повернення в бій.
На Олександрівському напрямку ворог не припиняє спроб заволодіти стратегічно важливою для себе територією. Постійно еволюціонує, і намагається знаходити нестандартні рішення.
від 25000 до 125000 грн
Вся Україна
22 окремий мотопіхотний батальйон 92 ОШБр
Так мешканець Кропивницього відреагував на законні вимоги працівника Національної поліції України та військовослужбовців Збройних Сил України з ТЦК та СП…