ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Дрони атакували залізничний вузол у Ростовській області, який використовує російська армія

Новини
23 Липня 2025, 8:29
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

У Новочеркаську в Ростовській області атакована залізнична інфраструктура, яка використовується для ВПК та російської армії.

Про це повідомив керівник ЦПД РНБО Андрій Коваленко.

Цей логістичний вузол з’єднує стратегічні напрями — Ростов-на-Дону, Воронеж, Волгоград, Каменськ-Шахтинський.

Саме через цей вузол здійснюється перекидання техніки, боєприпасів, паливних ресурсів та особового складу до кордону з Україною.

Також у Новочеркаську зафіксовано функціонування логістичних підрозділів 1061-го Центру МТО Південного військового округу рф — структури, що відповідає за розподіл озброєння, пального та боєкомплекту.

«Вузли на зразок Новочеркаська — це артерії, якими живиться воєнна машина росії. Без них постачання на фронт зупиняється», — пояснив Андрій Коваленко.

Як повідомляла АрміяInform, вночі 22 липня дрони атакували Новокуйбишевську нафтохімічну компанію — одне з найбільших підприємств рф у сфері газопереробки та нафтохімії, що входить до виробничого ланцюга ВПК.


Дронарі СБС за ніч уразили ще 11 суден «тіньового флоту» рф в Азовському морі
Дронарі СБС за ніч уразили ще 11 суден «тіньового флоту» рф в Азовському морі

У ніч на 14 липня оператори Сил безпілотних систем уразили ще 11 суден тіньового флоту РФ в акваторії Азовського моря.

Сили оборони уражають впк рф на відстані до 2 тисяч кілометрів та посилюють спроможності ППО
Сили оборони уражають впк рф на відстані до 2 тисяч кілометрів та посилюють спроможності ППО

В рамках Middle Strike Сили оборони знищують логістичну мережу росіян на відстані до 200-300 км від лінії фронту.

На Сумщині викрили схему з фіктивними бойовими відрядженнями — ДБР
На Сумщині викрили схему з фіктивними бойовими відрядженнями — ДБР

Начальника групи по роботі з учасниками бойових дій однієї з військових частин на Сумщині викрили у створенні корупційної схеми.

Втрати росіян на Донеччині зросли вдвічі — понад 400 військових за один квадратний кілометр
Втрати росіян на Донеччині зросли вдвічі — понад 400 військових за один квадратний кілометр

Втрати російської армії на Донеччині збільшуються удвічі та становлять понад 400 окупантів за один квадратний кілометр.

ВАКАНСІЇ
WorkUa Rifleman (Contract Military Service, for Foreign Nationals)

від 50000 до 130000 грн

Кривий Ріг

Криворізький РТЦК та СП

Olx Інженер техобслуговування БПЛА

від 20000 до 190000 грн

Чугуїв

4-й штурмовий батальйон - 92 окремої штурмової бригади

RobotaUa Розвідник – далекомірник

від 20100 до 120000 грн

Кривий Ріг

77 ОАеМБр ДШВ ЗС України

RobotaUa Діловод-Військовослужбовець

від 20100 до 125000 грн

Дніпро

Косівський РТЦК та СП

WorkUa Кулеметник-розвідник (ЗСУ)

від 50000 до 120000 грн

Вся Україна

154 ОМБр

WorkUa Кулеметник

від 40000 до 120000 грн

Житомир

1 ОБрСпП ім. Івана Богуна