ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Від початку доби на фронті відбулося 101 бойове зіткнення — Генштаб ЗСУ

Новини
21 Липня 2025, 16:22
Прочитаєте за: 2 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Наші захисники зупиняють ворога, тримають рубежі та руйнують плани росіян.

Оперативна інформація станом на 16:00 21 липня була оприлюднена Генеральним штабом ЗСУ.

Протягом доби противник з території рф завдав артилерійських обстрілів по районах населених пунктів Гірки, Шалигине, Степок, Студенок, Хлібороб, Мар’їне Сумської області; Тимофіївка, Леміщине Харківської області.

На Північно-Слобожанському і Курському напрямках українські захисники відбили десять атак загарбників, ще три боєзіткнення тривають до цього часу. Ворог завдав чотирьох авіаційних ударів, скинувши шість керованих авіаційних бомб, та здійснив 177 артилерійських обстрілів, зокрема чотири — із реактивних систем залпового вогню.

На Південно-Слобожанському напрямку з початку доби боєзіткнень не відбувалося.

На Куп’янському напрямку наші воїни відбили дві атаки ворога в районах Голубівки та Зеленого Гаю.

На Лиманському напрямку відбулося шістнадцять боєзіткнень поблизу населених пунктів Новий Мир, Карпівка, Колодязі, Ямполівка, Торське та у напрямку населених пунктів Серебрянка, Середнє, Шандриголове, Григорівка. Сім боєзіткнень на даний час тривають.

На Сіверському напрямку противник двічі атакував позиції наших захисників в районі Серебрянки.

На Краматорському напрямку противник шість разів атакував у районі Білої Гори та у бік Предтечиного. Дотепер триває одне боєзіткнення.

На Торецькому напрямку загарбники вісім разів атакували в районах Диліївки, Романівки, Олександро-Калинового та в бік Катеринівки й Плещіївки. Два боєзіткнення тривають.

На Покровському напрямку 29 разів за сьогодні розпочиналися зіткнення різної інтенсивності поблизу населених пунктів Удачне, Новоекономічне, Лисівка, Звірове, в бік Новоукраїнки, Покровська, Дачного, Мирнограда, Маяка. Два бої тривають дотепер.

На Новопавлівському напрямку агресор дев’ять разів намагався йти вперед у районах населених пунктів Зірка, Піддубне, Мирне, Дачне та в бік населених пунктів Олександроград, Воскресенка. П’ять боєзіткнень ще тривають.

На Гуляйпільському напрямку ворог наступальних дій не проводив.

На Оріхівському напрямку окупанти тричі намагалися просунутися до позицій українських підрозділів у районі Кам’янського, крім того, ворожа авіація завдала ударів по населеному пункту Степногірськ.

На Придніпровському напрямку відбулося одне боєзіткнення з окупантами які атакували в бік населеного пункту Придніпровське. Противник успіху не мав.

«Українські війська виснажують ворога вздовж усієї лінії бойового зіткнення та в тилу.

Приєднуйтеся до Сил оборони! Переможемо! Слава Україні!», — сказано у повідомленні Генштабу ЗСУ.

Як повідомляла АрміяInform, за минулу добу було зафіксовано 154 бойових зіткнення.


Володимир Зеленський очікує від СБУ та розвідки з’ясування обставин у Вишневому
Володимир Зеленський очікує від СБУ та розвідки з’ясування обставин у Вишневому

росія під час масованої атаки застосувала проти України 68 ракет і понад 350 дронів різних типів, серед яких — реактивні «шахеди».

Скоїв жорстокий воєнний злочин під час окупації Рубіжного: бойовика підконтрольного рф формування засуджено до 12 років
Скоїв жорстокий воєнний злочин під час окупації Рубіжного: бойовика підконтрольного рф формування засуджено до 12 років

Прокурори Офісу Генпрокурора в суді довели вину учасника формування «Каскад» так званої «ДНР», підконтрольної рф: терорист згвалтував місцеву мешканку.

Боти, тролі й історичні образи: росія намагається загострити відносини України та Польщі
Боти, тролі й історичні образи: росія намагається загострити відносини України та Польщі

У Польщі фіксують значну активізацію російських ботоферм, які намагаються загострити польсько-українські відносини.

Фіктивний ремонт шести автомобілів: ДБР передало до суду справу офіцера військової частини
Фіктивний ремонт шести автомобілів: ДБР передало до суду справу офіцера військової частини

Судитимуть начальника служби військової техніки та озброєння логістики однієї з військових частин, який, за даними ДБР, підписав фіктивні акти ремонту 6 авто.

ВАКАНСІЇ
WorkUa Оператор ПЗРК

від 50000 до 120000 грн

Дніпро

Індустіральний РТЦК та СП (Дніпро)

WorkUa Механік-водій, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Київ

21 окремий батальйон спеціального призначення

RobotaUa Стрілець – помічник гранатометника

від 20000 до 120000 грн

Львів

Червоноградський РТЦК та СП

RobotaUa Командир машини, військовий

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

WorkUa Оператор FPV-дронів

від 20000 до 125000 грн

Богодухів

209 батальйон Сил ТрО

WorkUa Інспектор прикордонної служби

від 21000 до 51000 грн

Суми

Державна прикордонна служба України