ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

Президент відзначив орденом Свободи 16-річних Тіграна Оганнісяна та Микиту Ханганова, яких вбили російські загарбники

Новини
19 Липня 2025, 17:12
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google
Тігран Оганнісян та Микита Ханганов.

Президент України Володимир Зеленський підписав указ про нагородження орденом Свободи посмертно Тіграна Оганнісяна та Микиту Ханганова, яких російські загарбники вбили 24 червня 2023 року в тимчасово окупованому Бердянську. 

Про це повідомив 19 липня сайт Президента.

Після початку повномасштабного вторгнення Росії та окупації Бердянська хлопці залишилися вдома.

Тігран Оганнісян активно висловлював свою проукраїнську позицію, через що неодноразово зазнавав тиску з боку окупаційних військ: був викрадений із дому, у якому мешкав із бабусею, піддавався катуванням та знущанням, включно з електрошоком та імітацією розстрілу, був арештований представниками окупаційної влади.

Микита Ханганов також не приховував своєї проукраїнської позиції. У жовтні 2022 року окупанти намагались арештувати хлопця, допитували разом із батьком і згодом почали фабрикувати справу про нібито диверсію на залізниці та влаштовувати обшуки вдома. Справу проти хлопця готували до суду та планували засудити його до 20 років увʼязнення.

Тігран Оганнісян і Микита Ханганов були друзями. Окупанти вбили їх 23 червня 2023 року. Після цього в мережу потрапило відео з останніми словами хлопців: «Усе, це смерть, пацани. Прощавайте. Слава Україні! Героям слава!»

Після двох років із моменту вбивства окупанти так і не віддали тіла вбитих Тіграна Оганнісяна та Микити Ханганова рідним.

Як повідомляла АрміяInform, Президент присвоїв звання Герой України воїнам 3-ї ОШБр та «Вовків Да Вінчі».


Уперше в одній операції спрацювали більше 15 різних засобів ураження: Президент про удар по Новоросійську
Уперше в одній операції спрацювали більше 15 різних засобів ураження: Президент про удар по Новоросійську

Президент України Володимир Зеленський заслухав доповідь щодо удару Сил оборони по об'єктам окупантів в Новоросійську.

Ураженно носії «Калібрів»: СБУ повідомила деталі удару по Новоросійську
Ураженно носії «Калібрів»: СБУ повідомила деталі удару по Новоросійську

Підрозділи Сил оборони України завдали удару по ворожим цілям у Новоросійську.

Уражено чотири військові кораблі окупантів у Новоросійську
Уражено чотири військові кораблі окупантів у Новоросійську

У ніч на 12 серпня 2026 року в рамках спільної операції підрозділи Сил оборони України уразили військово-морську базу у Новоросійську Краснодарського краю рф.

Збитки у 200 мільярдів та крах бізнес-моделі: СЗР розкрила масштаби кризи російського маркетплейсу Wildberries
Збитки у 200 мільярдів та крах бізнес-моделі: СЗР розкрила масштаби кризи російського маркетплейсу Wildberries

Після серії великих пожеж Wildberries втратив близько п’ятої частини своїх складських потужностей, а збитки компанії сягнули 200 млрд рублів.

ВАКАНСІЇ
WorkUa Водій-електрик

від 50000 до 120000 грн

Покровськ

Бахмутський ОБ ТрО (Військова частина А7270)

WorkUa Інспектор прикордонної служби

від 21000 до 30000 грн

Біляївка

Державна прикордонна служба України

WorkUa Навідник

від 22000 до 120000 грн

Краматорськ

81 ОДШБ

WorkUa Водій-електрик

від 20000 до 25000 грн

Рівне

156 ОМБр

WorkUa Водій автомобільної групи

від 23000 до 23000 грн

Могилів-Подільський

Державна прикордонна служба України

WorkUa Радіотелефоніст, військовослужбовець

від 21000 до 125000 грн

Червоноград

63 окремий батальйон 103 ОБр Сил ТрО