ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Денис Шмигаль — новий Міністр оборони України

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 17 Липня 2025, 16:18
Денис Шмигаль

Верховна Рада України проголосувала за призначення Дениса Шмигаля на посаду Міністра оборони України.

Відповідне рішення підтримали 267 народних депутатів.

Цього тижня Денис Шмигаль написав заяву про відставку з посади прем’єр-міністра України, яку парламент підтримав 16 липня. Це автоматично означало відставку всього уряду.

Новим прем’єр-міністром сьогодні Верховна Рада обрала Юлію Свириденко. Зазначимо, що за очільників Міноборони та МЗС депутати голосували окремо від загального складу уряду, оскільки їх кандидатури подає до парламенту Президент України.

Президент аргументував зміни в уряді необхідністю посилення власного оборонного виробництва та концентрації досвіду в секторі безпеки. Володимир Зеленський також повідомив, що через Міністерство оборони будуть управлятись і стратегічні галузі промисловості.

Глава держави раніше цього тижня провів нараду щодо оборонної сфери з Рустемом Умєровим та Денисом Шмигалем та обговорив українське виробництво зброї, домовленості з партнерами, постачання для нашої армії.

Як повідомляла АрміяInform, Рустем Умєров підбив підсумки своєї роботи на посаді міністра оборони, зазначивши, що його пріоритетом були шість ключових напрямів.


117 БПЛА різних типів: ППО вночі відбивала повітряну атаку ворога
117 БПЛА різних типів: ППО вночі відбивала повітряну атаку ворога

У ніч на 12 червня противник атакував 117 ударними БПЛА типу «Шахед» (в т.ч. реактивними), «Гербера», «Італмас» та дронами-імітаторами типу «Пародія».

Найбільша ворожа активність фіксується на Покровському та Гуляйпільському напрямках — Генштаб ЗСУ
Найбільша ворожа активність фіксується на Покровському та Гуляйпільському напрямках — Генштаб ЗСУ

Протягом минулої доби між Силами оборони та російськими окупаційними військами відбулося 241 бойове зіткнення.

У Миколаєві через удар «Шахедів» поранені подружжя та їхня донька
У Миколаєві через удар «Шахедів» поранені подружжя та їхня донька

Вночі ворог атакував місто Миколаїв. Внаслідок атаки поранено трьох людей — подружжя: 40-річну жінку та 39-річного чоловіка, а також їхню 18-річну доньку.

На Київщині ліквідували масштабну пожежу після вчорашнього удару російського БПЛА
На Київщині ліквідували масштабну пожежу після вчорашнього удару російського БПЛА

У Київській області рятувальники ліквідували пожежу на площі 2000 квадратних метрів, що виникла внаслідок російського удару БПЛА.

ВАКАНСІЇ
Гранатометник

від 20000 до 100000 грн

Ізяслав

Третій відділ Шепетівського РТЦК та СП

Водій-кранівник

від 21000 до 51000 грн

Новомосковськ

Військова частина Т0940

Гранатометник до 128 окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади

від 24000 до 124000 грн

Мукачеве, Закарпатська область

Навідник, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

Військовослужбовець (Зроби свій вибір сам)

від 20100 до 125000 грн

Миколаїв, Львівська область

Сапер, військовослужбовець

від 50000 до 120000 грн

Київ

66 ОМБр ім. князя Мстислава Хороброго