ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

«Багато „м’яса“ і воно біжить у наш бік» — на Новопавлівському напрямку росіяни використовують три варіанти штурмів

Новини
16 Липня 2025, 11:08
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

На Новопавлівському напрямку росіяни традиційно не жаліють своїх піхотинців, спалюючи їх в атаках. Також атакують мотоциклами та важкою технікою. Останньої все менше і вона «зашита в монструозні мангали».

Про це в ефірі Армія TV розповів сержант Олексій Годзенко, керівник медіагрупи 413 батальйону безпілотних систем «Рейд»

За його словами, противник активно використовує усі три варіанти штурмів — і малі піхотні групи, і мотоцикли-квадроцикли і важку техніку. Остання, зазвичай, це декілька одиниць БМП або БТРів, інколи МТЛБ. Зазвичай з ними їде 1-2 танчика. Всі — «зашиті в монструозні мангали», з купою РЕБ-систем. Проте, зазначив Олексій Годзенко, всю техніку дронарі батальйону «Рейд» — «розковирюють».

«М’яса дуже багато і воно біжить в наш бік. Це і піхотні штурми малими групами, намагання інколи штурмувати на бронетехніці. Її правда все менше і менше, тому що ми в цьому допомагаємо. І звичайно, використовують мотоцикли, гольф-кари так звані. З цими цілями нашим пілотам вже складніше, тому що маленькі, швидкі й маневрені», — розповів керівник медіагрупи 413 батальйону безпілотних систем «Рейд».

Як повідомляла АрміяInform, на Куп’янському напрямку, у смузі відповідальності бригади «Кара-Даг», ситуація складна. Ворог атакує малими штурмовими групами та закидує позиції бригади КАБами. Усі спроби наступу ворога відбивають.


Нащадок друга Пушкіна, до якого Петлюра відчув симпатію: генерал Сергій Дельвіг врятував Армію УНР від третього фронту
Нащадок друга Пушкіна, до якого Петлюра відчув симпатію: генерал Сергій Дельвіг врятував Армію УНР від третього фронту

Колишній генерал російської імператорської армії Сергій Дельвіг щонайменше двічі мав нагоду зіграти доленосну роль в історії українського війська.

На Київщині внаслідок російського удару зруйновано великий логістичний об’єкт
На Київщині внаслідок російського удару зруйновано великий логістичний об’єкт

У Київській області внаслідок нічної російської атаки виникло кілька пожеж, зокрема на території складських будівель та логістичного об’єкта.

Масована атака на Київ: влучання балістики у п’яти районах, є загиблий та поранені
Масована атака на Київ: влучання балістики у п’яти районах, є загиблий та поранені

Внаслідок ракетної атаки на Київ вночі 19 липня одна людина загинула і щонайменше вісім дістали травми.

Вісім годин вивозили загиблого побратима: під Оріховим НРК допоміг евакуювати тіло бійця
Вісім годин вивозили загиблого побратима: під Оріховим НРК допоміг евакуювати тіло бійця

Бійці роти безпілотних наземних систем «Асгард» 153-ї механізованої бригади евакуювали з поля бою загиблого побратима на Оріхівському напрямку.

ВАКАНСІЇ
RobotaUa Розвідник

від 20000 до 120000 грн

Полтава

116-та окрема бригада територіальної оборони

RobotaUa Звязківець

від 21000 до 121000 грн

Київ

1 відділ Сватівського РТЦК та СП

RobotaUa Оператор-наведення, військовий

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

WorkUa Головний спеціаліст, юрист

від 15000 до 15000 грн

Шепетівка

Шепетівський РТЦК та СП

RobotaUa Водій (служба в ЗСУ за контрактом)

від 30000 до 100000 грн

Іванівка, Одеська обл.

2-й відділ Березівського РТЦК та СП

WorkUa Стрілець, помічник гранатометника 23 ОМБр

від 20000 до 190000 грн

Вся Україна

23 ОМБр

ПУБЛІКАЦІЇ