ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

Засуджені на смерть — майже третина російських зеків, що пішли воювати, вже загинули

Новини
11 Липня 2025, 9:57
Прочитаєте за: 2 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

південний військовий округ зс рф безповоротно втратив щонайменше 28% новоприбулих військовослужбовців з-поміж засуджених осіб

Про це повідомило 11 липня Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

У період з липня 2024 року по кінець квітня 2025 року до південного військового округу зс рф зарахували на службу 14 560 осіб з-поміж засуджених і тих, хто перебував під слідством.

Ці особи підписали контракт з окупаційними військами з метою уникнення кримінальної відповідальності та заробітку.

Згідно зі звітами самих окупаційних військ, лише в період із січня по квітень 2025 року безповоротні втрати серед таких “вояків” становили щонайменше 4 212 осіб — загиблих або зниклих безвісти, без урахування поранених.

Це понад 28% від загальної кількості новоприбулого «спецконтингенту».

Серед загиблих — значна кількість осіб віком 18–19 років. Наймолодшим виявився рядовий 111-го стрілецького полку саприкін сєргєй міхаіловіч, 2006 року народження.

«Ці факти — чергове свідчення цинічної політики кремля, що перетворює молодь та маргіналізовані групи населення на розхідний матеріал у війні проти України.

ГУР МО України нагадує: кожен російський військовослужбовець, який не бажає загинути в «м’ясних штурмах», має шанс зберегти життя. Для цього потрібно написати у бот проєкту «Хочу жить» (https://t.me/spasisebyabot) у Telegram», — сказано у повідомленні ГУР МОУ.

Як повідомляла АрміяInform, з тюрми на розмінування без зброї — російські полонені розповіли про путінський рекрутинг.

До речі, якщо вас цікавить спеціалізований та аналітичний контент про військову справу — підпишіться на телеграм-канал АрміяInform


Окупант отримав підозру за знущання над родиною на ТОТ Запорізької області
Окупант отримав підозру за знущання над родиною на ТОТ Запорізької області

ГУНП в Запорізькій області повідомило про підозру за ст. 438 КК України окупанту, який знущався над цивільними.

Розмінування триває: у липні підрозділи Міноборони очистили 923 гектари деокупованих територій
Розмінування триває: у липні підрозділи Міноборони очистили 923 гектари деокупованих територій

У липні підрозділи Міноборони розмінували 923 гектари деокупованих земель. Від початку великої війни знешкоджено вже 482 698 вибухонебезпечних предметів.

Заряджений «Ураган» росіян влаштував справжнє фаєр-шоу після ураження українськими БПЛА
Заряджений «Ураган» росіян влаштував справжнє фаєр-шоу після ураження українськими БПЛА

Українські захисники показали, що буде, якщо уразити ударним дроном вже підготовлену до бойової роботи реактивну систему залпового вогню противника.

«Форпост» знищив за ніч одразу три ворожі НРК, залишивши окупантів без постачання
«Форпост» знищив за ніч одразу три ворожі НРК, залишивши окупантів без постачання

Дрони бригади «Форпост» залишили російських загарбників без постачання, знищивши за ніч одразу три ворожі НРК.

ВАКАНСІЇ
RobotaUa Військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Дніпро

4 відділ Чортківського РТЦК ТА СП ( м.Заліщики )

WorkUa Майстер ремонту БПЛА

від 20800 до 190000 грн

Вся Україна

23 ОМБр

WorkUa Гранатометник

від 23000 до 123000 грн

Вся Україна

503 ОБМП

Olx Бойовий медик взводу військовослужбовець

від 22000 до 125000 грн

Дніпро, Дніпропетровська область

Olx Водій до 128 окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади

від 24000 до 124000 грн

Мукачеве, Закарпатська область

WorkUa Водій, військовослужбовець (40 ОАБр ім. Великого князя Вітовта)

від 50000 до 120000 грн

Первомайськ (Миколаївська обл.)

Третій відділ Первомайського РТЦК та СП