ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

З тюрми на розмінування без зброї — російські полонені розповіли про путінський рекрутинг

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 10 Липня 2025, 21:59

Двоє мобілізованих з країни-агресора потрапили в полон до бійців підрозділу активних дій ГУР «Кракен».

Відео розмови з полоненими було оприлюднене 10 липня на каналі підрозділу.

Полонені розповіли, що контракти підписували в обмін на скорочення строків ув’язнення. Обіцяли тил і «кухню» — натомість відправили на  розмінування без екіпірування, без зброї — як покарання за порушення.

Під час навчання — наркотики, побиття, примус. У зону бойових дій — як «відкривачки», без шансів повернутись. Вижили випадково. Потрапили в полон. Те, що побачили в Україні, не збігається з тим, чим їх лякали.

У відео розповідають про те, що насправді спочатку їх було троє. Але одного з них побили та підірвали свої ж.

Як повідомляла АрміяInform, на трасі Василівка-Токмак воїни розрахунку  FPV підрозділу активних дій ГУР «Кракен» ліквідували  начальника штабу батальйону “шторм.осєтія” (штурмовий підрозділ в складі 429 мотострілецького полку зс рф) сєрґєя «кама» мєльнікова та його водія.

Читайте нас у Facebook
«Українці стали взірцем для партнерів»: нацгвардійці завершили масштабні навчання Aurora 2026 у Швеції
«Українці стали взірцем для партнерів»: нацгвардійці завершили масштабні навчання Aurora 2026 у Швеції

Українські нацгвардійці взяли участь у навчаннях Aurora 2026 у Швеції, де оператори БПЛА НГУ також навчали партнерів сучасної роботи з дронами.

Тили палають: росіян знищують за багато кілометрів від фронту
Тили палають: росіян знищують за багато кілометрів від фронту

Оператори батальйону безпілотних систем Signum 59-ї штурмової бригади безпілотних систем імені Якова Гандзюка завдають ударів по логістиці окупантів.

«Франківськ під ударом» — після російської атаки палала багатоповерхівка, людей витягали з вогню
«Франківськ під ударом» — після російської атаки палала багатоповерхівка, людей витягали з вогню

В Івано-Франківську після російської атаки спалахнула пожежа у девʼятиповерховому житловому будинку.

Збивав гелікоптери та БПЛА: воїн «Боржомі» пройшов шлях від солдата до командира батареї
Збивав гелікоптери та БПЛА: воїн «Боржомі» пройшов шлях від солдата до командира батареї

Бойовий шлях Вадима з позивним «Боржомі» зі 156-го зенітного ракетного полку імені Максима Кривоноса розпочався ще у 2014-му — на Донбасі.

Закарпаття пережило наймасованішу атаку росіян. Є влучання
Закарпаття пережило наймасованішу атаку росіян. Є влучання

За інформацією військових, під час ворожої атаки на територію області залетіло 11 повітряних цілей (БПЛА типу «Шахед», «герань»).

«Єдність Європи та США критично важлива»: Володимир Зеленський провів переговори з лідерами Польщі та Фінляндії
«Єдність Європи та США критично важлива»: Володимир Зеленський провів переговори з лідерами Польщі та Фінляндії

На саміті «Бухарестської дев’ятки» Володимир Зеленський обговорив із лідерами Польщі та Фінляндії підтримку України та нові безпекові проєкти.

ВАКАНСІЇ
Водій-Військовослужбовець

від 20100 до 125000 грн

Київ

Косівський РТЦК та СП

Навідник зенітного артилерійського відділення взводу охорони

від 21000 до 121000 грн

Васильків, Київська область

Робота/Військовослужбовець ЗСУ/Вінниця та Область/Без досвіду

від 20100 до 120000 грн

Михайлівці, Вінницька область

Водій-електрик

від 20000 до 25000 грн

Рівне

156 ОМБр

Військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Київ

4 відділ Чортківського РТЦК ТА СП ( м.Заліщики )

Водій(механік-водій,водій-електрик) категорія С

від 22000 до 120000 грн

Луцьк, Волинська область

--- ---