У Харкові викрито злочинну групу з 13 осіб, до якої входили посадовці медико-соціальних експертних комісій та їхні спільники. Суд визнав…
З початку доби відбулося 174 бойових зіткнення. Противник завдав 3 ракетних та 65 авіаційних ударів, застосував 18 ракет і скинув 80 КАБ, здійснив 1171 удар дронами-камікадзе та 3967 обстрілів позицій наших військ.
Оперативна інформація станом на 22:00 10 липня була оприлюднена Генеральним штабом ЗСУ.
Сили оборони спрямовують зусилля на зрив виконання російськими загарбниками планів наступу та виснаження їхнього бойового потенціалу.
На Північно-Слобожанському і Курському напрямках відбулося 21 боєзіткнення з російськими загарбниками, на даний час точиться бій. Ворог завдав 12 авіаційних ударів, скинувши 20 керованих бомб, здійснив 254 обстріли, зокрема п’ять — із реактивних систем залпового вогню.
На Південно-Слобожанському напрямку наші війська відбили три атаки ворога в районах Стариці, Вовчанська та Зеленого, ще одне боєзіткнення триває.
На Куп’янському напрямку противник здійснив три атаки на позиції наших військ. Бої точилися в районах населених пунктів Западне та Степова Новоселівка.
На Лиманському напрямку російські війська 26 разів штурмували позиції українських захисників у районах населених пунктів Новоєгорівка, Новий Мир, Карпівка, Рідкодуб, Зелена Долина, Колодязі, Торське та у бік Серебрянки й Григорівки, досі бої не вщухають у п’яти локаціях.
На Сіверському напрямку українські воїни сьогодні відбили 12 спроб наступу на наші позиції. Підрозділи окупантів намагалися просунутися поблизу Григорівки, Івано-Дар’ївки, Верхньокам’янського та у бік Виїмки.
На Краматорському напрямку Сили оборони зупинили чотири ворожі атаки в районі Часового Яру та у напрямку Предтечиного, Ступочок та Білої Гори.
На Торецькому напрямку окупанти сьогодні вісім разів штурмували позиції наших захисників у районах населених пунктів Диліївка, Торецьк, Катеринівка та Русин Яр. Сили оборони стримали натиск противника та відбили всі штурмові дії.
На Покровському напрямку ворог здійснив 44 спроби потіснити наші підрозділи. Найбільша активність спостерігається в районах населених пунктів Попів Яр, Мирне, Разіне, Миролюбівка, Лисівка, Шевченко, Звірове, Удачне, Новосергіївка, Муравка, Горіхове та Олексіївка. Тривають чотири боєзіткнення. Ударів КАБами зазнали Покровськ та Новопавлівка.
За попередніми підрахунками, на цьому напрямку наші воїни ліквідували 140 та поранили 82 окупанти, знищили шість мотоциклів, 19 БпЛА; також пошкодили гармату, три пункти управління БпЛА та сім укриттів для особового складу загарбників.
На Новопавлівському напрямку ворог 25 разів намагався прорватися поблизу населених пунктів Запоріжжя, Толстой, Піддубне, Мирне, Шевченко та Зелене Поле. Бої продовжуються в чотирьох локаціях. Олексіївка опинилась під ударами авіабомб окупанта.
На Гуляйпільському напрямку, в районі Малинівки, українські захисники зупинили атаку загарбників.
На Придніпровському напрямку ворог провів десять марних атак на позиції наших захисників.
На інших напрямках суттєвих змін в обстановці не зафіксовано.
«Сьогодні відзначаємо воїнів 121-ї окремої бригади територіальної оборони Збройних Сил України та 17-ї Полтавської бригади Національної гвардії України, які стійко стримують противника.
Биймо ворога та наближаймо нашу Перемогу! Слава Україні!», — сказано у повідомленні Генштабу ЗСУ.
Як повідомляла АрміяInform, ворог найбільше атакував на Покровському та Лиманському напрямках.
@armyinformcomua
Спроможності українського ОПК за останні роки продемонстрували безпрецедентне зростання: з $1 млрд до $35 млрд.
Наступальні дії окупантів у місті змінюються відповідно до ситуації.
Підрозділи 79 ОДШБр 7-го корпусу ШР ДШВ виявили противника, який переховувався в укритті на території фермерського господарства.
Майже 6 тисяч багатоквартирних будинків Києва залишилися без теплопостачання через пошкоджену масованою атакою ворога критичну інфраструктуру столиці. Також у місті перебої з водопостачанням.
Здійснюється досудове розслідування за фактами заволодіння бюджетними коштами в особливо великих розмірах, легалізації доходів, одержаних злочинним шляхом, а також створення та участі у злочинній організації.
Міністерство оборони України оголошує про початок перших в історії відомства публічних консультацій щодо змін в оборонну політику держави, які мають врахувати умови тривалої війни, технологічне протистояння та боротьбу на виснаження.
Радіотелеграфіст (в/ч А2558)
від 20100 до 50100 грн
Криве Озеро
Третій відділ Первомайського РТЦК та СП
Пожежний (в/ч А2183)
від 20550 до 50000 грн
Первомайськ (Миколаївська обл.)
Третій відділ Первомайського РТЦК та СП
У Харкові викрито злочинну групу з 13 осіб, до якої входили посадовці медико-соціальних експертних комісій та їхні спільники. Суд визнав…