ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Невдалий «стартап»: на Одещині затримали ділка, який вирішив заробити на переправленні ухилянтів

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 10 Липня 2025, 15:26

На Одещині прикордонники викрили мешканця Дніпропетровщини, який, шукаючи для себе шлях незаконного перетину кордону, вирішив на цьому заробити та став посередником, що збирав «групи» для переправлення до Молдови.

Про це повідомили на сторінці Державної прикордонної служби України.

Зазначається, що оперативні співробітники ДПСУ у взаємодії з правоохоронцями викрили схему переправлення осіб. «Прикордонники зупинили два легковики, у яких перебувало 7 чоловіків — серед них четверо порушників та організатор», — йдеться у повідомленні.

«Мешканець Дніпропетровщини спочатку шукав шлях до Молдови через месенджери для себе, але згодом вирішив заробити й став посередником. Він зібрав „групу“ в Одесі, організував поїздку до кордону та мав отримати відсоток від оплати за переправлення», — розповіли у відомстві.

Зловмиснику повідомлено про підозру, на «клієнтів» склали адмінпротоколи. Справи передано до суду.

АрміяInform нагадує, що краще не порушувати закон чи не ризикувати життям, а скористатися агрегатором вакансій у ЗСУ та рекрутинговими центрами.

Читайте нас в Telegram
З Краматорська евакуюють пам’ятки для збереження культурної спадщини

У зв’язку з наближенням лінії фронту у Краматорську ухвалено рішення про демонтаж та евакуацію окремих об’єктів культурної спадщини задля їхнього збереження.

$9 тисяч за «бронь»: у Києві викрили правоохоронця, який заробляв на ухилянтах
$9 тисяч за «бронь»: у Києві викрили правоохоронця, який заробляв на ухилянтах

Завершено досудове розслідування щодо правоохоронця, який за гроші обіцяв допомогти оформити фіктивну відстрочку від мобілізації.

«Українці стали взірцем для партнерів»: нацгвардійці завершили масштабні навчання Aurora 2026 у Швеції
«Українці стали взірцем для партнерів»: нацгвардійці завершили масштабні навчання Aurora 2026 у Швеції

Українські нацгвардійці взяли участь у навчаннях Aurora 2026 у Швеції, де оператори БПЛА НГУ також навчали партнерів сучасної роботи з дронами.

Тили палають: росіян знищують за багато кілометрів від фронту
Тили палають: росіян знищують за багато кілометрів від фронту

Оператори батальйону безпілотних систем Signum 59-ї штурмової бригади безпілотних систем імені Якова Гандзюка завдають ударів по логістиці окупантів.

«Франківськ під ударом» — після російської атаки палала багатоповерхівка, людей витягали з вогню
«Франківськ під ударом» — після російської атаки палала багатоповерхівка, людей витягали з вогню

В Івано-Франківську після російської атаки спалахнула пожежа у девʼятиповерховому житловому будинку.

Збивав гелікоптери та БПЛА: воїн «Боржомі» пройшов шлях від солдата до командира батареї
Збивав гелікоптери та БПЛА: воїн «Боржомі» пройшов шлях від солдата до командира батареї

Бойовий шлях Вадима з позивним «Боржомі» зі 156-го зенітного ракетного полку імені Максима Кривоноса розпочався ще у 2014-му — на Донбасі.

ВАКАНСІЇ
Оператор розвідувального БПЛА

від 23000 до 173000 грн

Вся Україна

503 ОБМП

Стрілець

від 20000 до 120000 грн

Вся Україна

409 окремий стрілецький батальйон

Медична сестpа, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

Оператор-монтажер, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

Водій-кранівник, військовослужбовець

від 20000 до 50000 грн

Кропивницький

Військова частина А3406

Оператор ПК, військовослужбовець

від 21000 до 21000 грн

Запоріжжя

Бердянський РТЦК та СП

--- ---