Серед нових контрактників — молодий військовий, який нещодавно відслужив за умовами «Контракту 18‒24» і тепер уклав шестимісячний піхотно-штурмовий контракт. Про…
На даний час відбулося 149 бойових зіткнень. Противник завдав одного ракетного та 61 авіаційного удару, застосував при цьому чотири ракети та 82 керовані авіаційні бомби, залучив для ураження 1275 дронів-камікадзе, здійснив понад чотири тисячі обстрілів позицій наших військ і населених пунктів.
Про це інформує Генеральний штаб ЗС України.
Противник завдав десяти авіаційних ударів, загалом скинув 24 керованих авіаційних бомби та здійснив 231 артилерійських обстрілів, зокрема 21 — із реактивних систем залпового вогню.
На Північно-Слобожанському і Курському напрямках відбувалося сім боєзіткнень, три з яких не вщухають дотепер.
На Південно-Слобожанському напрямку ворог 20 разів атакував в районах населених пунктів Кам’янка, Зелене, Красне Перше, Амбарне, Вовчанськ та в бік населеного пункту Хатнє, дотепер тривають вісім боєзіткнень.
На Куп’янському напрямку противник протягом дня шість разів намагався просунутися до наших позицій у районах населених пунктів Кіндрашівка, Голубівка, та Зелений Гай, українські підрозділи відбили всі атаки окупантів.
На Лиманському напрямку ворог 23 рази атакував в районах населених пунктів Греківка, Червоний Став, Серебрянка, Карпівка, в напрямках Нового Миру та Торського. Наразі тривають два боєзіткнення.
На Сіверському напрямку противник п’ять разів атакував позиції Сил оборони в напрямку поблизу Григорівки, Серебрянки, Виїмки та Івано-Дар’ївки. Два боєзіткнення тривають дотепер.
На Краматорському напрямку з початку доби ворог наступальних дій не проводив.
На Торецькому напрямку ворог провів шість наступальних дій на позиції наших військ в районах населених пунктів Диліївка, Торецьк, Русин Яр та Яблунівка.
Ворог 40 разів намагався вклинитися в нашу оборону на Покровському напрямку в районах населених пунктів Разіне, Промінь, Котлине, Новосергіївка, Миролюбівка, Полтавка, Новоекономічне, Мирне, Лисівка, Звірове, Удачне, Горіхове, Олексіївка та в напрямках населених пунктів Покровськ, Молодецьке, Дачне Муравка. Наразі триває вісім боєзіткнень.
На Новопавлівському напрямку українські воїни відбили 15 атак окупаційної армії в районах населених пунктів Воскресенка, Шевченко, Запоріжжя, Зірка, Мирне, Комар, Новосілка та в бік Новопавлівки.
На Гуляйпільському напрямку поблизу Малинівки Сили оборони успішно відбили одну ворожу атаку, ще одне боєзіткнення триває до цього часу.
На Оріхівському напрямку противник завдав авіаударів по населеному пункту Плавні.
На Придніпровському напрямку російські окупанти завдали авіаційного удару по району населеного пункту Львове.
Крім цього, у відомстві за ефективну та професійну бойову роботу відзначили воїнів 140-го окремого розвідувального батальйону Морської піхоти ВМС України та 2-го полку Національної гвардії України, які ефективно знищують ворога, завдають втрат у живій силі та техніці.
Як повідомляла АрміяInform, на Харківському напрямку оператори FPV-дронів Третьої окремої штурмової бригади знищили російську піхоту та майно окупантів.
Російські війська завдали удару по центральній частині Запоріжжя. Відомо про щонайменше шістьох поранених.
Повітряні Сили ЗСУ спростували інформацію про нібито заліт в Україну літака Іл-62 білоруських авіаліній.
Воїни «Альфи» СБУ завдали успішних ударів по суднах військового забезпечення в тимчасово окупованій Керчі.
Командир відділення 155 окремого батальйону територіальної оборони
від 23000 до 53000 грн
Степанівка, Сумська область
Радіотелефоніст, військовослужбовець
від 21000 до 125000 грн
Червоноград
63 окремий батальйон 103 ОБр Сил ТрО
Військова служба за контрактом: Обери свою майбутню професію!
від 23000 до 130000 грн
Корюківка, Чернігівська область
Серед нових контрактників — молодий військовий, який нещодавно відслужив за умовами «Контракту 18‒24» і тепер уклав шестимісячний піхотно-штурмовий контракт. Про…