На цьому в коментарі АрміяInform наголосив військовий аналітик, координатор групи «Інформаційний спротив» Костянтин Машовець. — Ця проблема, як то кажуть, давно вже…
Російській окупаційній армії не вдається зайняти село Торське Лиманської територіальної громади на Донеччині — крайній «дедлайн» був 1 липня, і Сили оборони України завадили окупантам його реалізувати.
Про це в ефірі Армія TV розповів начальник відділення комунікацій 63 окремої механізованої бригади ЗСУ Ростислав Ящишин.
З його слів, на Лиманському напрямку командування 25 загальновійськової армії зс рф намагається захопити Лиман — але для початку окупанти мали б зайняти село Торське.
«Вони кілька разів подавали вже інформацію, що село Торське вони взяли. Показували відео з кількома військовослужбовцями з російським прапором. Це було їхнє секундне щастя. Після того приїхала комісія, виявила, що аж ніяк Торське не взяте, і, відповідно, там полетіли голови їхнього командування. Тому була поставлена задача ще наприкінці червня — щоб до 1 липня Торське взяти. Були справді спроби це зробити, поперла величезна кількість піхоти на наші позиції. Але позиції ми не втратили, окупантів знищили, переважно — дронами. У великій кількості. Своєї мети вони не досягли — і продовжують. Напевне, їм сказали, що треба взяти до 1 серпня», — розповів Ростислав Ящишин.
Він додав, що Сили оборони продовжують робити все, щоб завадити ворогу реалізувати свій задум на Лиманському напрямку.

Як писала АрміяInform, минулої доби на Лиманському напрямку ворог атакував 37 разів, намагаючись просунутися вперед поблизу населених пунктів Новоєгорівка, Греківка, Карпівка, Зелена Долина, Колодязі, Новий Мир, Рідкодуб, Мирне, Торське, Григорівка.
Дронарі 14-ї окремої механізованої бригади імені князя Романа Великого уразили росіянина, який вирішив сфотографуватися з триколором у руїнах.
На Куп’янському напрямку ворог намагається знайти слабкі місця в смузі відповідальності 77-ї Наддніпрянської аеромобільної бригади.
65-та окрема механізована бригада погодила перші шість рапортів військовослужбовців, які вирішили повернутися на службу за новим механізмом для бійців із СЗЧ.
На цьому в коментарі АрміяInform наголосив військовий аналітик, координатор групи «Інформаційний спротив» Костянтин Машовець. — Ця проблема, як то кажуть, давно вже…