ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Українські оборонні компанії відкриють виробництва в Данії

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 4 Липня 2025, 12:12

Міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Герман Сметанін та міністр промисловості Данії Мортеном Бьодсковим підписали в Копенгагені угоду, що відкриває шлях до створення українських оборонних виробництв на території Данії.

Про це йдеться у повідомленні в телеграм-каналі голови Мінстратегпрому.

Герман Сметанін нагадав, що рік тому Данія першою почала фінансувати виробництво зброї українськими компаніями. Сьогодні — стала першою країною, куди Україна експортує власні оборонні технології для виробництва, масштабування й постачання до українського війська.

«Це унікальний кейс міжнародної кооперації для українського ОПК. Я надзвичайно вдячний Данії за таку вагому допомогу українській оборонній промисловості, за своєчасні рішення та підтримку на високому рівні оборонної співпраці», — зазначив міністр.

Він додав, що Україна, зі свого боку, докладе всіх зусиль для того, щоб підсилити оборонні спроможності Данії та її партнерів.

Як повідомляла АрміяInform, у Данії Міністр оборони України Рустем Умєров і CEO компанії Swift Beat Ерік Шмідт уклали меморандум про довгострокове стратегічне партнерство, який передбачає виробництво для України сотень тисяч дронів на спеціальних умовах — за собівартістю.

Особлива увага — ППО: Головком ЗСУ з робочим візитом відвідав Повітряне командування «Південь»
Особлива увага — ППО: Головком ЗСУ з робочим візитом відвідав Повітряне командування «Південь»

Головнокомандувач ЗСУ генерал Олександр Сирський ознайомився з роботою командного пункту ПК «Південь» та звернув увагу на посилення протиповітряного захисту.

Генсек НАТО Марк Рютте прибув до Києва
Генсек НАТО Марк Рютте прибув до Києва

Генеральний секретар Північноатлантичного альянсу Марк Рютте вранці 3 червня прибув з офіційним візитом до Києва.

Вижив після п’яти ударів FPV: боєць 155 ОМБр розповів про свій вихід з-під Покровська
Вижив після п’яти ударів FPV: боєць 155 ОМБр розповів про свій вихід з-під Покровська

Боєць 155-ї окремої механізованої бригади імені Анни Київської примудрився вижити після п’яти ударів безпілотників противника.

Сили оборони вдарили по «Прогрессу» в Тамбовській області, який виробляє електроніку для ракет та літаків
Сили оборони вдарили по «Прогрессу» в Тамбовській області, який виробляє електроніку для ракет та літаків

Сили оборони уразили підприємство з виробництва складових частин високоточного озброєння «Мічурінський завод «Прогресс» у Тамбовській області рф.

«Спірідон»: у росії перейменували бойову машину «Термінатор» на честь діда путіна
«Спірідон»: у росії перейменували бойову машину «Термінатор» на честь діда путіна

Російський концерн «Уралвагонзавод», який випускає озброєння для армії держави-агресора, перейменував свою бойову машину «Термінатор» на «Спірідон».

«Сакральне» для путіна місце: командувач СБС про удар по ювілейній ворожій «нафтоналивайці»
«Сакральне» для путіна місце: командувач СБС про удар по ювілейній ворожій «нафтоналивайці»

Сили безпілотних систем ЗСУ уразили вже 20-й за останні 33 дні об’єкт нафтопереробної інфраструктури рф у Санкт-Петербурзі.

ВАКАНСІЇ
Рульовий-мотоpист, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

Кулеметник

від 21000 до 121000 грн

Вся Україна

1 центр рекрутингу Сухопутних військ ЗСУ

Стрілець

від 20000 до 120000 грн

Київ

20 окремий батальйон спеціального призначення

Гранатометник

від 21000 до 190000 грн

Вся Україна

22 окрема механізована бригада

Токар ЗСУ

від 20100 до 50000 грн

Криве Озеро

Третій відділ Первомайського РТЦК та СП

Старший бойовий медик

від 20000 до 120000 грн

Київ

120 Окрема Бригада ТрО ЗСУ

--- ---