З 6 по 14 липня в Азовському морі було уражено 116 суден так званого тіньового флоту рф, розповів командувач СБС…
У Полтаві безпілотники вдарили по будівлям ТЦК та СП. Було два влучання, пошкоджено дві будівлі. Внаслідок ударів виникла пожежа. Повідомляють про двох загиблих, 28 постраждалих.
Трагедію в Полтаві в ефірі «Суспільне.Новини» прокоментував начальник управління комунікацій командування Сухопутних військ ЗСУ полковник Віталій Саранцев.
За його словами, один безпілотник прилетів на територію Полтавського міського ТЦК та СП, інший — на територію обласного ТЦК та СП. Обидві будівлі розташовані в щільній міській забудові. Саме тому серед постраждалих багато цивільних, які перебували неподалік.
«Наш ворог в останні дні почав практикувати такі удари. Ми розуміємо, що він має на меті зірвати процес мобілізації. Але я хочу сказати, що як ворогу, так і його посіпакам ще рано відкорковувати шампанське, оскільки процес неможливо зупинити. Ми будемо і далі комплектувати наше військо, готувати наших військових», — зазначив Віталій Саранцев.
Як повідомляла АрміяInform, 3 липня близько 9:00 ворог завдав удару по місту Полтава. Внаслідок одного з влучань виникла пожежа в будівлі Полтавського об’єднаного міського ТЦК та СП.
Президент України Володимир Зеленський доручив генерал-майору Євгенію Леонідовичу Хмарі виконувати обов'язки очільника оборонного відомства.
Попри систематичні удари по російських НПЗ, українські воїни поки не спостерігають суттєвих змін у противника на Костянтинівському напрямку.
Спеціаліст холодильного обладнання, апаратник
від 20000 до 20000 грн
Васищеве
Військова частина 3075 НГУ
Дешифрувальник розвідувальних матеріалів
від 28000 до 150000 грн
Київ
Єдиний рекрутинговий центр ССО ЗСУ
Оператор дрона
від 20100 до 50000 грн
Запоріжжя
Сватівський районний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки
З 6 по 14 липня в Азовському морі було уражено 116 суден так званого тіньового флоту рф, розповів командувач СБС…