Скандал на вулиці, обурений допис у соцмережах, тривога перед ВЛК та невідомістю — усе це стало частиною реальності, яку не можна просто винести за дужки. Але за цією…
У ніч на 3 липня підрозділи Служби безпеки України, у взаємодії з іншими складовими Сил оборони, завдали ураження по складах боєприпасів російських окупантів у районі Великого Оріхового на ТОТ Донецької області.
Про це інформує Генеральний штаб ЗСУ.
«Ціль успішно уражено. Фіксувалася потужна вторинна детонація, характер якої вказує на вибухи зенітних керованих ракет та боєприпасів до реактивних систем залпового вогню. Результати вогневого ураження уточнюються», — йдеться в повідомленні.
Зазначено, що Сили оборони продовжують вживати заходів, щоб підірвати наступальний потенціал російських окупантів та змусити рф припинити збройну агресію проти України.
Як повідомляла АрміяInform, детонація на складі боєприпасів російських військ в районі окупованого Харцизька, відео якої раніше розлетілося соцмережами, стала наслідком атаки ударних безпілотників.
Львів’янин Любомир, який до мобілізації працював зубним техніком, після базової підготовки долучився до 80 Галицької бригади.
У 225 полку показали будні розрахунку зенітної установки, який щодня полює на російські БПЛА в небі над позиціями українських військових.
Начальник служби захисту інформації в автоматизованих системах, військовослужбовець
Запоріжжя
Комендатура військових сполучень Запоріжжя
Скандал на вулиці, обурений допис у соцмережах, тривога перед ВЛК та невідомістю — усе це стало частиною реальності, яку не можна просто винести за дужки. Але за цією…