Йдеться про електроніку, яка є «мозком» сучасної зброї. Саме вона забезпечує точність наведення, стабільність польоту, обробку сигналів і передачу даних. Без цього…
Українські захисники стійко стримують натиск окупантів, завдаючи ворогу значних втрат. Загалом протягом минулої доби зафіксовано 146 боєзіткнень.
Про це йдеться в оперативній інформації Генерального штабу ЗСУ станом на 08:00 1 липня.
На Північно–Слобожанському і Курському напрямках українські оборонці відбили 17 атак росіян. Противник минулої доби завдав 18 авіаційних ударів, загалом скинув 35 керованих авіаційних бомб, та здійснив 323 артилерійські обстріли, зокрема 16 — із реактивних систем залпового вогню.
На Південно–Слобожанському напрямку ворог десять разів намагався прорвати оборонні рубежі наших захисників у районі Вовчанська, Зеленого, Глибокого, Вовчанських Хуторів, Красного Першого, Довгенького та в бік Петро-Іванівки.
На Куп’янському напрямку вчора відбулося чотири атаки загарбників. Наші оборонці відбивали штурмові дії противника у районах Голубівки, Піщаного та в напрямку Новоосинового.
На Лиманському напрямку ворог атакував 19 разів, намагаючись вклинитися в нашу оборону поблизу населених пунктів Білогорівка, Колодязі, Новий Мир, Нововодяне, Рідкодуб, Торське та в напрямках Середнього, Шандриголового, Ольгівки.
На Сіверському напрямку наші воїни успішно зупинили чотири атаки противника у районах Григорівки та у бік Званівки.
На Краматорському напрямку окупанти шість разів атакували у районах Часового Яру, Предтечиного та в напрямку Білої Гори.
На Торецькому напрямку ворог здійснив шість атак у районах Торецька, Диліївки та Яблунівки.
На Покровському напрямку наші захисники зупинили 41 штурмову дію агресора у районах населених пунктів Русин Яр, Разіне, Новоторецьке, Мирне, Промінь, Новосергіївка, Володимирівка, Миролюбівка, Мирноград, Лисівка, Удачне, Муравка, Новопавлівка та Горіхове.
На Новопавлівському напрямку противник вчора здійснив 21 атаку у районах населених пунктів Запоріжжя, Комар, Перебудова, Піддубне, Федорівка, Шевченко, Новопіль.
На Гуляйпільському напрямку наші оборонці відбили дві атаки противника в напрямку Малинівки.
На Оріхівському напрямку окупаційні війська один раз штурмували позиції Сил оборони в районі Кам’янського.
На Придніпровському напрямку наші оборонці успішно зупинили одну ворожу атаку.
На Волинському та Поліському напрямках ознак формування наступальних угруповань ворога не виявлено.
Наші воїни завдають окупаційним військам відчутних втрат у живій силі та техніці, активно підриваючи наступальний потенціал ворога у тилу.
Загалом, минулої доби втрати російських загарбників склали 970 осіб. Також українські воїни знешкодили три танки, шість бойових броньованих машин, 36 артилерійських систем, 144 безпілотні літальні апарати оперативно-тактичного рівня та 103 одиниці автомобільної техніки окупантів.
Президент Володимир Зеленський розповів про новітні зразки українських морських дронів.
У районах відповідальності 11-го корпусу ворог намагається розвивати наступ на Слов’янськ.
Вдень 14 квітня ворог здійснив чергову спробу атаки на дамбу Печенізького водосховища на річці Сіверський Донець у Харківській області.
Українські оператори безпілотних систем 79-ї окремої десантно-штурмової Таврійської бригади активно відпрацьовують по ворожих тилах на Покровському напрямку.
У ніч на вівторок, 14 квітня, українська авіація завдала ракетного удару по низці важливих об’єктів противника, зокрема й по місцях зберігання ударних БПЛА.
Українські війська продовжують полювати на засоби протиповітряної оборони російських окупаційних сил.
Стрілець, снайпер
від 22000 до 120000 грн
Краматорськ
81 окрема аеромобільна Слобожанська бригада Десантно-штурмових військ Збройних Сил України
Йдеться про електроніку, яка є «мозком» сучасної зброї. Саме вона забезпечує точність наведення, стабільність польоту, обробку сигналів і передачу даних. Без цього…