У Києві суд визнав винним заступника директора приватного коледжу за схему виготовлення фальшивих довідок про навчання в аспірантурі для військовозобов’язаних. Вирок ухвалив Солом’янський районний суд…
Боєць із позивним «Капітошка» повернувся із СЗЧ, обравши службу в 92-й окремій штурмовій бригаді імені кошового отамана Івана Сірка. Його батько та брат також боронять Україну. Він розповів про реалії свого нового підрозділу, мотивацію та життєвий досвід.
Про це у своєму телеграм-каналі інформує ОТУ «Харків».
«Капітошка» раніше проходив службу в іншому підрозділі Сил оборони України. Але через певні обставини пішов у СЗЧ. А для повернення на службу обрав 92-гу бригаду. Враження про новий колектив — позитивні.
«Всі приходять і дивуються, наскільки в підрозділі добре. Немає осуду того, що ти був у СЗЧ. Є термін адаптації, не тільки для СЗЧ, а й для хлопців з БЗВП.
Виплати, лікування — все як в інших. І відносяться на рівні з тими, хто вже був у підрозділі», — коментує боєць.
У бригаді він знайшов людей, які вміють надихати. Дуже пощастило із командирами, що бережуть особовий склад, і за потреби самі виходять на позиції. «Якщо йти в армію або повертатися із СЗЧ, то дуже здорово рекомендую 92 бригаду, 4 батальйон, 12 рота», — каже «Капітошка».
Проте його особистий шлях до війська був непростий. У 2022-му році хлопець досить довго прожив під окупацією в Ізюмському районі. І після окупації — не зміг залишитись осторонь. Його молодший брат та батько, ветеран АТО, нині захищають Україну зі зброєю в руках.

«Ворогу не місце в моєму домі. Держава у нас одна, дім у нас один. Окрім нас самих, ніхто не зможе зберегти дім і захистити наших рідних», — пояснює свою мотивацію «Капітошка».
Раніше АрміяInform розповідала про бійця із позивним «Павук», що знову став до строю після СЗЧ у складі 68-ї окремої єгерської бригади імені Олекси Довбуша.
Танкісти 41-ї окремої механізованої бригади розповіли, як під час боїв на прикордонні Сумщини працювали під атаками FPV-дронів і підтримували українську піхоту.
Підроблені довідки для відстрочки від мобілізації видавали про буцімто навчання в аспірантурі в одному з приватних вишів.
Колись жива Костянтинівка, де військові дорогою на позиції брали каву й хот-доги на знайомій заправці, нині перетворюється на суцільні руїни після ворожих атак.
Від початку доби на фронті було зафіксовано 62 бойові зіткнення, найбільше — на Покровському та Гуляйпільському напрямках.
У квітні воїни 33-ї бригади почали уражати більше ворожих цілей на відстані понад 30 кілометрів.
Курсанти Військового інституту КНУ імені Тараса Шевченка можуть отримувати стипендію до 45 тисяч та працювати з натовською зброєю.
Водій-електрик, військовослужбовець у ЗСУ
від 50000 до 120000 грн
Київ
66 ОМБр ім. князя Мстислава Хороброго
У Києві суд визнав винним заступника директора приватного коледжу за схему виготовлення фальшивих довідок про навчання в аспірантурі для військовозобов’язаних. Вирок ухвалив Солом’янський районний суд…