Спрощена процедура повернення із СЗЧ дає змогу військовим частинам легше вирішувати бюрократичні питання та сприяти поверненню військовослужбовців до лав Сил оборони. Про це в коментарі…
Національна програма підтримки військових Плюси в застосунку Армія+ заощадила захисникам і захисницям вже понад 200 мільйонів гривень. Про це повідомила заступниця міністра оборони України з питань цифровізації Катерина Черногоренко.
Про це інформує Міністерство оборони України.
До програми долучилися такі компанії, як «Укрзалізниця», UKRNAFTA, Нова пошта, WOG, ОККО, ROZETKA, Ukrarmor та Multiplex.
З початку роботи програми військові:
«Плюси дуже швидко масштабують свою користь для військових. Лише у травні ми перетнули позначку в 100 мільйонів заощаджених гривень та додали ще 100 лише за місяць. Вже незабаром презентуємо нових партнерів програми із класними пропозиціями для наших захисників та захисниць. Продовжуємо робити сервіс теплим та охоплювати різні сфери», — зазначила заступник міністра.
Програма «Плюси» стартувала у грудні 2024 року, щоб об’єднати великі бізнеси й надавати спеціальні пропозиції на товари та послуги для військових. Крім заощаджених 200 мільйонів, знижками від партнерів скористалися вже понад 2 мільйони разів, а ще 34 000 разів користувачі поділилися ними з рідними.
Як повідомляла АрміяInform, у мережі зʼявилася дезінформація про нібито незаконний збір даних українців через застосунок «Резерв+».
За минулу добу російська армія втратила 1310 одиниць особового складу, бронетехніку та десятки артилерійських систем.
Спрощена процедура повернення із СЗЧ дає змогу військовим частинам легше вирішувати бюрократичні питання та сприяти поверненню військовослужбовців до лав Сил оборони. Про це в коментарі…