З 6 по 14 липня в Азовському морі було уражено 116 суден так званого тіньового флоту рф, розповів командувач СБС…
Північна Корея може направити додаткові війська до росії для участі у війні проти України вже в липні-серпні. Така інформація з’явилася в закордонних медіа, що посилаються на південнокорейських законодавців.
Про це в ефірі телемарафону «Єдині новини» говорив Дмитро Жмайло, співзасновник та виконавчий директор Українського центру безпеки та співпраці.
За його словами, проте дуже сумнівно, що Китай підтримає відправлення нового контингенту. Якщо ж це станеться, то ще більш сумнівно, що корейська допомога змінить ситуацію на фронті.
Аби війська з КНДР дійсно вплинули на ситуацію на фронті, це мають бути десятки тисяч солдатів. Поки незрозуміло, чи готовий Кім Чен Ин кинути в м’ясорубку нову партію своїх вояк, адже попередня спроба, за оцінками західних розвідок, коштувала йому як мінімум 6 тисяч вбитими. Щоправда, і це не головне питання. Куди важливіше — схвалення «старшого брата». Адже відправлення чергового «північнокорейського подарунка» можливе лише з волі Пекіна.
«Зараз йдеться про направлення інженерів і саперів. Чи це можуть бути регулярні війська? Побачимо. Але головне і ключове питання — направлення нової партії військ КНДР можливе лише з волі Пекіна. Якби не воля Пекіна, ніякої військової співпраці між Москвою і Пхеньяном не було б. Бо саме Пекін з 53-го року є гарантом існування Корейської Народної Демократичної Республіки. Тому це питання буде лежати виключно в геополітичній площині», — зазначив Дмитро Жмайло.
Не факт, що саме зараз Китаю вигідно це зробити. У стосунках з рф Піднебесна обрала для себе роль «стабілізатора». Воліє не воювати за агресора, а скоріше стабілізувати, аби він не посипався.
«Саме тому у росіян з’явилася прогресивна технологія дронів на оптоволокні, хоча вони нас постійно доганяли. Саме тому вони нарощують виробництво тих же ракет, бо з Китаю постачаються верстати для металообробки. Тому як вирішить комуністична партія Китаю, так Кім Чен Ин і буде робити», — резюмував виконавчий директор Українського центру безпеки та співпраці.
Як повідомляла АрміяInform, російський ОПК, попри спроби кремля наростити виробництво, стикається з браком інвестицій, сучасного обладнання та критичних компонентів — особливо електроніки й спецхімії. Як наслідок, лише 20% техніки на фронті — нова, решта — стара, зі складів.
Бійці Центру спеціального призначення «Омега» знищили на військовому аеродромі «Саки» в окупованому Криму російський бомбардувальник Су-24М.
Окупанти на Південно-Слобожанському напрямку намагаються створити проблеми логістиці підрозділів Сил оборони України.
Водій кат. B, C, СЕ, D, військовослужбовець
від 21500 до 51500 грн
Кам'янка-Бузька
Військова частина А4623
Інженер з ремонту дронів
від 25000 до 125000 грн
Вся Україна
Азов, 12-та бригада спеціального призначення НГУ
Штурмовик, кулеметник, гранатометник
від 20000 до 120000 грн
Кривий Ріг
Арей, окремий штурмовий батальйон
З 6 по 14 липня в Азовському морі було уражено 116 суден так званого тіньового флоту рф, розповів командувач СБС…