З 6 по 14 липня в Азовському морі було уражено 116 суден так званого тіньового флоту рф, розповів командувач СБС…
Дрони спецпідрозділу «Примари» Головного управління розвідки завдали нищівних ударів по компонентах комплексу ППО С-400 «Тріумф» в тимчасово окупованому Криму.
Про це повідомили на сторінці ГУР МО України.
«Дрони спецпідрозділу „Примари“ ГУР МО України послідовно продовжують послаблювати російську протиповітряну оборону в тимчасово окупованому Криму», — йдеться у повідомленні.
На відео, опублікованому розвідниками, зафіксовано кадри бойової роботи по критично важливих і дороговартісних компонентах комплексу.
Під удар потрапили:
«Радари — це „очі“ ворожої системи ППО. Без них зенітні комплекси стають небоєздатними», — наголосили у ГУР.
Як повідомляла АрміяInform, ураження товарного потягу на тимчасово окупованій території Запорізької області, про яке стало відомо у неділю 22 червня, було завдано, коли той знаходився на залізничній ділянці між населеними пунктами Левадне та Молочанськ.
Окупанти на Південно-Слобожанському напрямку намагаються створити проблеми логістиці підрозділів Сил оборони України.
У четвер, 16 липня, до України повернули тіла ще 501 загиблого, які, за твердженням російської сторони, належать військовослужбовцям Сил оборони.
Санітарний інструктор, медик (військова служба за контрактом в ЗСУ)
від 50000 до 120000 грн
Київ
Шевченківський РТЦК та СП (Київ)
З 6 по 14 липня в Азовському морі було уражено 116 суден так званого тіньового флоту рф, розповів командувач СБС…