ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Удар у «серце» ворожого «Граду»: український пілот влучив просто в пакет із ракетами

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 25 Червня 2025, 20:06

На Лиманському напрямку, завдяки спільній роботі аеророзвідки 60-ї ОМБр та пілотів батальйону «SIGNUM», було знищено російську РСЗВ «Град-1».

Про успішну операцію повідомили на сторінці батальйону «Signum» 53-ї окремої механізованої бригади імені князя Володимира Мономаха.

«Ворог не спить. Російські загарбники продовжують активно працювати по наших позиціях. Цього разу — РСЗВ «Град-1», — йдеться у повідомленні.

«Підлітаючи до „Граду“, видно, як ворожий екіпаж панікує. Розбігаються, як щури. Але пізно», — коментують у батальйоні.

На кадрах видно, як український пілот спокійно направляє дрон в «пакет» із ракетами.

«Удар. Вибух. Детонація. Снаряди зриваються. Машина — у вогні. Від „Граду“ нічого не залишилось. Противника покарано», — підсумували військові.

Як повідомляла АрміяInform, на Лиманському напрямку пілоти батальйону «SIGNUM» знищили групу російської піхоти, яка намагалася закріпитися на позиціях.

До речі, якщо вас цікавить спеціалізований та аналітичний контент про військову справу — підпишіться на телеграм-канал АрміяInform

Читайте нас в Telegram
Ворожі БПЛА атакували Сумщину: поранено жінку та дитину

Сьогодні, 13 травня, російські безпілотники атакували Сумщину, внаслідок чого жінка та неповнолітня дівчинка зазнали поранень.

«Ширяє „жигуль“ російського авіапрому»: біля Лимана чистять дороги від «ждунів», а небо від «молній»
«Ширяє „жигуль“ російського авіапрому»: біля Лимана чистять дороги від «ждунів», а небо від «молній»

На Лиманському напрямку в небі дуже активні дрони «молнії», а на шляхах багато «ждунів», що паралізують логістику.

На Вінниччині впали уламки «Шахедів»: пошкоджено агрогосподарство
На Вінниччині впали уламки «Шахедів»: пошкоджено агрогосподарство

На Вінниччині унаслідок атаки російських безпілотників уламок «Шахеда» впав посеред подвір’я.

«Дєнь побєди» закінчився полоном: у 92-й бригаді показали росіянина з «подвійним святом»
«Дєнь побєди» закінчився полоном: у 92-й бригаді показали росіянина з «подвійним святом»

У 92-й окремій штурмовій бригаді імені Івана Сірка показали російського військового, який потрапив у полон саме на «дєнь побєди» — 9 травня.

На Черкащині троє постраждалих після ударів російських БПЛА
На Черкащині троє постраждалих після ударів російських БПЛА

У Черкаській області зафіксовано падіння російських БПЛА в низці локацій, пошкоджено житлову інфраструктуру.

Збільшилася кількість людей, які загинули внаслідок російського удару по Рівненщині
Збільшилася кількість людей, які загинули внаслідок російського удару по Рівненщині

Триває повітряна атака на Рівненщину. За попередньою інформацією, вже 3 людини загинули та 4 поранені.

ВАКАНСІЇ
Кулеметник. Обирай посаду зараз, не чекай поки тебе розподілять!

від 20000 до 120000 грн

Львів, Львівська область

Сержант з матеріального забезпечення

від 25000 до 120000 грн

Дніпро

108 ОБр Сил ТрО

Кулеметник, військовослужбовець у ЗСУ

від 50000 до 120000 грн

Київ

66 ОМБр ім. князя Мстислава Хороброго

Оператор дрона

від 21000 до 121000 грн

Вся Україна

1 центр рекрутингу Сухопутних військ ЗСУ

Діловод-Військовослужбовець

від 20100 до 125000 грн

Суми

Косівський РТЦК та СП

Стрілець

від 21000 до 121000 грн

Краматорськ

1 відділ Сватівського РТЦК та СП

--- ---