ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

«Залізти в нірку і просто витримувати» — поблизу Харкова російські піхотинці використовують «мишину» тактику

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 22 Червня 2025, 14:50

На Південно-Слобожанському напрямку противник дотримується тієї ж тактики, що й попередні місяці. Основну ставку робить на піхоту. Бронетехніку практично не використовує, хіба за 10-15 кілометрів до переднього краю.

Про це в ефірі «Суспільне новини» розповів Олексій Розумний, офіцер відділення планування 13-ї бригади Національної гвардії України «Хартія».

За його словами, піхотинці підходять близько до позицій Сил оборони під прикриттям зелені — дерев та кущів. Однак вже за деякий час активного вибивання вогневими засобами і опадання «зеленки» в результаті посухи, яка все ж настане після сезону дощів, можливості для прихованого переміщення скоротяться. Саме тому противник поспішає, намагається по максимуму використати цей момент.

«Щодо навченості складається враження, що противник не ставить великих вимог до учасників накатів, які відбуваються постійно, кожного дня по кілька разів. Основна вимога — щоб вони йшли вперед, незважаючи ні на що. А далі закріпитися, залізти в нірку, і просто витримувати всі удари, всі ураження. Така зараз війна», — розповів Олексій Розумний.

Як повідомляла АрміяInform, на Покровському напрямку продовжуються атаки противника. Штурмують невеликими групами. В останній час фіксують спроби противника використовувати наземні дрони — для підвозу боєприпасів.

До речі, якщо вас цікавить спеціалізований та аналітичний контент про військову справу — підпишіться на телеграм-канал АрміяInform

Читайте нас в Telegram
«Дякую нашим воїнам за влучність» — Президент про удари по нафтовій інфраструктурі рф

Президент України Володимир Зеленський подякував українським оборонцям за влучні удари по нафтовій інфраструктурі росії.

«Князь Вєщій Олєг» приземлився: пілоти Signum знищили 9 розвідувальних дронів рф
«Князь Вєщій Олєг» приземлився: пілоти Signum знищили 9 розвідувальних дронів рф

Батальйон безпілотних систем Signum знищили дев’ять російських розвідувальних дронів.

Ставили на коліна та полювали на цивільних — встановлено нові факти воєнних злочинів росіян у Бучі
Ставили на коліна та полювали на цивільних — встановлено нові факти воєнних злочинів росіян у Бучі

Українські правоохоронні органи повідомили про підозри ще двом російським військовим, які вчиняли воєнні злочини під час окупації Бучі Київської області.

Від пікапів до багі: у МОУ спрощують закупівлю певних видів транспорту для ЗСУ
Від пікапів до багі: у МОУ спрощують закупівлю певних видів транспорту для ЗСУ

Агенція оборонних закупівель ДОТ отримала статус Централізованої закупівельної організації. Це пришвидшить постачання пікапів та іншого транспорту для ЗСУ.

Пропонував прикордоннику хабар за виїзд до Європи: на Закарпатті затримали чоловіка
Пропонував прикордоннику хабар за виїзд до Європи: на Закарпатті затримали чоловіка

На Закарпатті затримали чоловіка за спробу підкупу прикордонника задля виїзду до Європи.

У ЗСУ запровадили нову відзнаку для фахівців радіоелектронної боротьби
У ЗСУ запровадили нову відзнаку для фахівців радіоелектронної боротьби

Фахівців ЗСУ, які ефективно протидіють ворожим дронам і ракетам за допомогою засобів радіоелектронної боротьби, відзначатимуть новою почесною нагородою.

ВАКАНСІЇ
Стрілець стрілецького підрозділу

від 20000 до 120000 грн

Львів, Львівська область

Інженер з ремонту дронів

від 25000 до 125000 грн

Вся Україна

Азов, 12-та бригада спеціального призначення НГУ

Оператор дрону-камікадзе

від 40000 до 120000 грн

Павлоград

Військова частина А4759

Бухгалтер у Васищеве

від 20000 до 23000 грн

Васищеве

Військова частина 3075 НГУ

Старший оператор-дешифрувальник, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

--- ---